c Uitnodiging Algemene Ledenvergadering o Hallo jeugdleden van TCO Hallo alle Jeugd van Oostrum, Aan alle leden, Reserveer alvast de datum voor de ledenvergadering in jullie agenda's: woensdag 31 maart om 20.00 uur in de kantine op het sportpark. De agenda en het verslag van de vorige A.L.V. krijgen jullie voor deze vergadering, samen met het nieuwe Balletin, thuis bezorgd. Wij hopen zeker in ons jubileumjaar op een grote opkomst. Met vriendelijke sportgroeten, Het bestuur. Het nieuwe tennisseizoen gaat weer bijna van start. Aangezien dat het dit jaar een jubileumjaar (25 jaar bestaan) is zullen we er alles aan doen om er weer een geslaagd jaar van te maken. We beginnen natuurlijk met het openingstoernooi met als thema Punktoernooi. (dit is vanwege het jubileumjaar) De bedoeling is dat je je gek mag kleden, verf ie haren doe iets flitsens aan en kom een balletje slaan. Het Punktoernooi wordt gehouden op: Zondag 4 April vanaf 9.30. Als je niet mee kunt doen geld verplicht afmelden anders wordt je ingedeeld. Afmelden is mogelijk tot 28 maart. Tot dan groetjes, Daniella Altink 0478-581977 Henny van Dijck 0478-580160 Wij van Tennis Vereniging Oostrum willen alle jeugd de kans geven om kennis te laten maken met de sport tennis. Daarom willen wij dinsdag 6 April een introduktieles organiseren voor iedereen die nog niet lid is van de vereniging. Deze les is gratis en geeft je dus de mogelijkheid om te kijken of deze sport bij je past. Voor alles wordt gezorgd je moet alleen zorgen datje sportkleding draagt. Je wordt ingedeeld en je krijgt tijdig te horen hoe laatje aanwezig moet zijn. Je kunt je opgeven tot uiterlijk 28 maart. Geef je schriftelijk op bij: Daniella Altink Jofferspas 15 Oostrum Of bij: Henny van Dijck Kloosterstraat 15 Oostrum Naam: Adres: Leeftijd:

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 13