S.V.O. afdeling korfbal Ga met ons mee Ga met ons mee.... Stichting heil der Zieken Trainingstijden en teams 2e helft veldcompetitie 2004. Met ingang van vrijdag 19 maart 2004. Senioren 1 Midweek: D-Pupillen: E-Pupillen: Welpen 1 en2: Mini's: Dinsdagavond 19.30-21.00 en vrijdagavond 20.00-21.00. Leiding Senioren: Marion van Dijk. Leiding Midweek: variabel. Woensdagmiddag van 17.00-18.00. Leiding:Nicole v.d. Burgt en Tielke Vollenberg. Woensdag van 17.00-18.00 uur. Leiding: Magda v.d. Munckhof, Ashly Luijkx. Donderdag van 18.30-19.30 uur. Leiding: Marieke de Kleijn, Henriette van Bergen, Anne Verheijen. Maandagmiddag van 17.00 tot 18.00 uur. Leiding: Marion van Dijk en Anita Valckx. Jeugdscheidsrechters: Yvonne Thielen en Trudy Tonnissen. Even voorstellen,er is namelijk nogal verwarring over wie nou eigenlijk welk Lourdes comité is. In venray zijn twee Lourdes comitee's aktief, er word gekollekteerd huis aan huis dat is het Lourdes komitee venray. Wij van de Lourdesbedevaarten de stichting heil der zieken halen oud papier op in twee wijken in venray en wel de wijk het "desselke" en de wijk "vredeskerk" tevens hebben we een oud papier container staan in het Veulen en een op de parkeer plaats van de Hubenhof waar men het oud papier kan brengende container bij de Hubenhof is alleen op zaterdag geopend,en vele mensen maken daar gebruik van om zo iets goeds te doen met hun oud papier en het kost maar een klein beetje moeite,van de opbrengst hiervan kunnen wij elk jaar weer een aantal mensen een gratis bedevaartsreis aanbieden. De namen van deze mensen krijgen we door via de kerken, zonnebloem e.d., en zo gaan we al bijna 25 jaar naar Lourdes,24 om precies te zijn. Dit jaar gaan we naar Lourdes van 25 mei t/m 1 juni deze reis is een trein reis en geheel verzorgd, we sluiten ons aan bij de V.N.B. Nationalebedevaarten en zullen als groep uit Venray en omgeving reizen en in Lourdes in een hotel verblijven. Het is onze ervaring dat op deze manier de bedevaart een bedevaart word om nooit meer te vergeten en doordat we zelf als begeleiding meegaan is het ook voor degene die opzien tegen bepaalde dingen zoals taal en de weg weten in Lourdes een onbezorgde bedevaart. We hebben nog een paar plaatsen vrij U bent dus van harte uitgenodigd om U bij ons aan te sluiten en deze bedevaart met ons mee te gaan, neem kontakt met ons op en we geven op al uw vragen antwoord en zijn er voor om eventuele problemen op te lossen. Voor informatie: Dhr P.Willemse Telefoon 510262. of bij Dhr G.Kareis Telefoon 582849 E-mail adres: oerardenmar8ike@home.ng Beste biljart-liefhebbers. Het komende seizoen gaan we in Oostrum van start met biljarten in de competitie voor ouderen. De wedstrijden worden gespeeld op dinsdagmiddag. Op dit moment wordt er op dinsdagmiddag door diversen liefhebbers al geoefend in het clubhuis van S.N.A. '"Back In Time". Interesse Kom eens kijken of neem contact op met Sraar Vermeulen (tel.582422) of Harrie Lenssen (tel.585934). SXCSfttUJ

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 11