I FICTIEF KBO - OOSTRUM KATHOLIEKE BOND VOOR OUDEREN Dames ZijActief Oostrum Vertrek: 18.45 uur. EXCURSIE "Heldro-ijs". Datum: Donderdag 23 maart. Vertrekplaats: Gemeenschapshuis "d'n Oesterham". Opgave: Vóór 16 maart bij Ria Liebrand (tel. 550466). U kunt ook een briefje bij haar in de bus doen (Stationsweg 114). Wilt u tevens opgeven of u kunt rijden. Op donderdag 23 maart gaan we op excursie naar "Heldro-ijs". We worden daar om 19.30 uur verwacht. We krijgen een rondleiding door het bedrijf en er wordt ons iets verteld over het ontstaan en de geschiedenis ervan. Uiteraard zullen we het ijs ook kunnen proeven. Wilt u zich z.s.m. opgeven, want er kunnen helaas maar 25 personen mee en vol vol. Secretaris: A. Linders, Geeststraat 8,5807 AR, Oostrum. Tel. 0478 - 5103 85 Beste Leden, Binnenkort beginnen wij met een groep mensen aan het bijhouden van de groenvoorziening in Oostrum. Als er nog mensen zijn die hieraan graag willen meewerken kunnen zij zich opgeven bij de voorzitter H. Holtackers Westerthienweg 11 tel 583803. Op 17 maart gaan we samen met Oirlo en Castenray naar Smakt. Om 15.00 uur zal hier door pastoor Ten Plate uit Oirlo een H. mis worden opgedragen. Hierna gaan we in het Pelgrimshuis gezamenlijk een kopje koffie drinken met vlaai. Graag even laten weten of je meegaat .i.v.m. het bestellen van de vlaai. We vertrekken vanaf het Gemeenschapshuis en wel om 14.15 uur die met de fiets gaan en om 14.30 die met de auto gaan. U kunt zich opgeven tot 12 maart bij A. Linders Geeststraat 8. Geeft zich op voor Smakt: Naam: Adres: Dagtocht 14 Mei a s. Deze dag vertrekken wij om 08.15 uur vanaf "den Oesterham'Voor een rondrit door de Eifel. Rond 10.00 uur zullen wij in Vaals stoppen voor koffiepauze. Hierna bezoeken wij glasblazerij Gerado- Cardinale in Vaals. Na de lunch vertrekken we voor een rondrit met Nederlandse gids. De tocht voert ons over de Himmelsteter o.a. Hammer en Dedenbom, langs de grote stuwmeren naar Einruhr en dan naar Simmenrath waar we een korte pauze zullen houden. Verder gaat het dan naar Roetgenwald en langs Aken terug naar Vaals. Van hieruit gaan we dan weer terug naar Oostrum waar in zaal Back in Time een diner klaar zal staan. De kosten voor deze dag bedragen 43.50 te voldoen bij opgaven. U kunt zich opgeven bij J. Verheijen Hatendonkstraat 21 Oostrum Geeft zich op voor de dagreis: Naam: Adres: Limburg ^k 35 thoUtfc vrouw«onetv.aik

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 15