S.V.O. afdeling korfbal. LENTECONCERT. Trainingstijden en teams 2e helft veldcompetitie 2004. Met ingang van vrijdag 19 maart 2004. Senioren 1 Midweek; D-Pupillen: E-Pupillen: Welpen 1 en2: Mini's: en Dinsdagavond 19.30-21.00 Leiding Senioren: Marion van Dijk. Leiding Midweek: variabel. Woensdagmiddag van 17.00-18.00. Leiding:Nicole v.d. Burgt en Tielke Vollenberg. Woensdag van 17.00-18.00 uur. Leiding: Magda v.d. Munckhof, Ashly Luijkx. Donderdag van 18.30-19.30 uur. Leiding: Marieke de Kleijn, Henriette van Bergen, Anne Verheijen. Maandagmiddag van 17.00 tot 18.00 uur. Leiding: Marion van Dijk en Anita Valckx. vrijdagavond 20.00-21.00. Jeugdscheidsrechters: Yvonne Thielen en Trudy Tonnissen. Ook dit voorjaar is er weer een Lenteconcert in Oostrum. Wederom is de Aostrumse Zangkompeneej er in geslaagd om een 3-tal zangkoren naar Oostrum te halen. Op zaterdag 21 maart a.s. is dit traditionele concert in de D'n Oesterham te Oostrum. Aanvang 20.15 uur. En wederom is de toegang gratis. Aan dit concert werken mee: het Mannenkoor uit Maasbree, het Visserskoor uit Beers, de AMC-Zengers uit Horst- Meterik en natuurlijk de Aostrumse Zangkompeneej. In de komende weken hopen wij u wat meer te vertellen over de koren die aan dit Lenteconcert deelnemen. En wel te beginnen met het Visserskoor uit Beers. Ongeveer 6 jaar geleden is dit koor spontaan opgericht en bestaat uit 19 zangers en de begeleiding wordt verzorgd door 2 accordeonspelers. Een aantal mannen werd benaderd en bereid gevonden om voor muzikale omlijsting te zorgen tijdens een thema-avond van de K.V.O. te Beers. Als thema werd gekozen voor sterrenbeelden. Het gelegenheidskoor koos voor de naam vissen. En zo ontstond het Visserskoor. Dit koor verzorgt optredens bij ziekenhuizen, bejaardenhuizen, bij de Zonnebloem enz. en is aldaar een graag gezien koor. Het koor wordt begeleid door de accordeonisten Jaap van Haaien tevens dirigent) en Wilma van Sambeek. Het repertoire van dit koor bestaat (nog) voornamelijk uit bekende vissersliederen. Momenteel wordt het repertoire uitgebreid met vele andere populaire liederen. Programma: Zaterdag 27 maart Lenteconcert te Oostrum. Zaterdag 03 april Concert bij Vivace te Hout-Blerick. Dinsdag 13 april Jaarvergadering. LIEVE MENSEN VAN OOSTRUM Ik weet niet waar ik 't aan verdiend heb maar tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis te Venlo, en ook nu ik weer thuis ben, ontving ik honderden kaarten, telefoontjes en bloemen van mensen die naar mij informeerden en mij het beste- en sterkte toewensten. Ik was hierdoor nogal sterk ontroerd en kreeg de juiste kracht om te vechten. Ik voelde zo duidelijk de gemeende vriendschap en bezorgdheid van mijn familie, buren, vrienden en bekenden uit geheel Oostrum. Ook namens Mila, Nelleke en Pieter allemaal hartelijk bedankt en hopelijk ben ik weer spoedig die Jacques die jullie kennen. Nogmaals bedankt: Jacques Rijs ('ne Aostrummer oet Sèrum)

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 11