Onderhoudswerkzaamheden rotondes Ysselsteyn en Oostrum Mevrouw Tromp licht het volgende toe, namens de commissie Maatschappelijke Diensten: Aan deze commissie is gevraagd of het wenselijk en mogelijk is om het contact met de bewoners van het Pare de Witte Vennen te intensiveren. De dorpsraad zal hier in haar besloten vergadering op terug komen. De Wegwijzer is deze week gereed. De bezorging vindt plaats in week 5 door Periodiek. 11. Nieuwe leden Dorpsraad Er is een oproep geplaatst in het Oostrums Weekblad voor kandidaten in voor de dorpsraad in verband met twee vacatures. Daarnaast heeft mevrouw Tromp aangegeven dat zij wil stoppen, wanneer er voldoende nieuwe kandidaten zijn. De heer Barry Cornelissen heeft zich kandidaat gesteld. Na schriftelijke stemming wordt hij benoemd als lid van de Dorpsraad. De voorzitter heet Barry welkom bij de Dorpsraad, en spreekt het vertrouwen in een goede samenwerking uit. Na 1 januari is er nog een kandidaat namens de OOZO aangemeld en daarnaast zijn er nog enkele belangstellenden. De dorpsraad zal hierover in haar besloten vergadering een besluit nemen. 11a. Benoeming kascontrolecommissie jaarstukken 2003 De heren Gooren en Frederix worden benoemd als kascontrolecommissie. 11b. Verzoek van het kerkbestuur inzake de Rabobankgelden. Het kerkbestuur heeft verzocht om de gelden van de Rabobank die oorspronkelijk beschikbaar zijn gesteld voor renovatie van de altaarretabelen, nu beschikbaar te stellen voor renovatie van de engelen op het kerkhof. De reden hiervoor is dat het niet haalbaar is om voor 31-12-2004 voldoende fondsen te werven voor renovatie van de altaarretabelen. De dorpsraad neemt het standpunt in dat zij niet akkoord gaat met besteding voor andere doeleinden. Wel is de Dorpsraad bereid om de tijdslimiet te verlengen naar 1 juli 2005. 12. Rondvraag De KBO dankt de Dorpsraad voor haar medewerking bij het toekennen van de Groenvoorziening. Gevraagd wordt of het wenselijk is de Oostrum Wegwijzer te bezorgen samen met andere reclamefolders en kranten. De Oostrum Wegwijzer wordt alleen met het E3-journaal bezorgd. Daarnaast zal in het Oostrums Weekblad aangekondigd worden dat deze Wegwijzer bezorgd wordt. In de agenda van het Oostrums Weekblad ontbreekt de planning van de vergaderingen van de Dorpsraad. Deze planning zal worden opgenomen. Wanneer de nieuwe website gereed is, zullen de notulen van de Dorpsraadvergadering worden gepubliceerd op deze website. De eerstvolgende openbare vergadering van de dorpsraad is op 9 maart. 13. Sluiting De voorzitter sluit de vergadering en dankt alle aanwezigen voor hun inbreng. Vera Janssen, notulist Van maandag 8 maart 2004 (vanaf 09.00 uur) tot en met vrijdag 12 maart 2004 (17.00 uur) verricht de Provincie Limburg onderhoudswerkzaamheden aan de rotondes in Ysselsteyn en Oostrum in de provinciale weg Eindhoven-Well (N270). De onderhoudswerkzaamheden bestaan uit het vervangen van de bestrating van de binnencirkels door asfalt. Rotonde Oostrum De aansluiting van de rotonde met de Monseigneur Hanssenstraat wordt tijdens de werkzaamheden afgesloten. Het verkeer op de provinciale weg Eindhoven-Well (N270) en de aansluiting Witte Vennen wordt met verkeerslichten geregeld. Verder geldt er een inhaalverbod en een verlaging van de maximumsnelheid. Voor het lokale verkeer wordt een omleidingsroute ingesteld. Informatie Voor aanvullende vragen over de verkeersmaatregelen kunt u contact opnemen met de Provincie Limburg, de heer E. Dehing van de afdeling Provinciale Wegen, telefoon 043-389 88 22.

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 9