Stichting Dorpsraad Oostrum Za. 6 mrt. 10.30u. Inzamelen oud papier Ma. 8 mrt. 18.15u. Samenspelgroep 18.45u. Leerlingenorkest 19.30u. Groepsrepetitie 20.00u. Repetitie orkest Wo. 10 mrt. 18.30u. Leerlingen tamboerkorps 19-OOu. Groepsrepetitie tamboerkorps vlg.afspraak 19.30u. Repetitie tamboerkorps Agenda maart: 14 mrt. Eikenhofkapel Loohorst 16 mrt. Flessenactie leerlingenorkest 20 mrt. Inzamelen spullen rommelmarkt 21 mrt. Rommelmarkt 28 mrt. Tamboerkorps lenteconcert te Leunen Foto's concours, receptie en Caecilia. Door diverse mensen zijn er zo'n 230 digitale foto's gemaakt. Al deze foto's zijn bij elkaar gezet op een CD, inclusief de diapresentatie die getoond is tijdens de receptie. U kunt deze CD bestellen. De kosten zijn €3,- per stuk. Zet uw naam en het gewenste aantal CD's op een briefje en stop dat samen met het verschuldigde bedrag in een enveloppe en geef deze af bij Loes Kessels, van Broekhuizenstraat 22, Oostrum. Flessenactie leerlingenorkest. Dinsdag 16 maart wordt opnieuw de jaarlijkse flessenactie gehouden, waarbij we bij u langs komen om deze flessen op te halen. Wij hopen weer dat u uw statiegeld-flessen voor ons leerlingenorkest wilt bewaren. De opbrengst is met name bedoeld ter ondersteuning van diverse aktiviteiten van en door de jeugdleden en het leerlingenorkest. Bij voorbaat dank voor uw medewerking. Jeugdkommissie Harmonie Sub Matris Tutela. Rommelmarkt harmonie. Op 21 maart organiseert de harmonie haar jaarlijkse rommelmarkt. Op zaterdag 20 maart kunnen spullen voor de rommelmarkt (geen grote meubelstukken) bij het gemeenschapshuis afgegeven worden. Dus als u spullen heeft bewaar ze dan voor de rommelmarkt.!!! Meer informatie: www.aostrum.nl onder verenigingen Randenrade 50,5807 BM Oostrum, tel. (0478) 584114 e-mail: dorpsraadOostrum@hotmaii.com internet: www.aostrum.nl Rabobank Ven ray Meerlo-Wanssum: 14.00.01.689 Lokaal Historisch Platform In nagenoeg alle dorpen van de Gemeente Venray en in Venray zelf bestaat een groepering, onder verschillende naamgeving, die zich op enigerlei wijze bezig houdt met de geschiedenis en het culturele erfgoed van de betreffende plaats. In Oostrum ontbreekt een dergelijke groepering. De dorpsraad is door het Lokaal Historisch Platform Venray, een samenwerkingsverband van deze organisaties, benaderd om ook in Oostrum een dergelijke groepering op te richten. De dorpsraad ondersteunt dit zinvolle initiatief en is bezig een groep mensen hiertoe te interesseren. Zodra een en ander concretere vormen heeft aangenomen zullen wij u nader informeren. HARMONIE:il,';.'^f" "OKawHi" OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 5