Hengelsportvereniging #'t Aivertje", Oostrum M Nobelnieuws NOBEL Voor mensen die onder deskundige begeleiding op een gezonde manier - hun streefgewicht willen bereiken en behouden - fit en vitaal willen worden - hun sportprestaties willen verbeteren Voor informatie, voedingsadvies en vetmeting, Bel Riekv Basten tel. 0478-580582 Algemene ledenvergadering 2004. Tijdens de algemene ledenvergadering van 16 februari waren er 2 bestuursleden, te weten Wiel Verberkt en Harrie Lenssen, aftredend. Over het afscheid van Harrie hebt u vorige week al een artikeltje in Peel en Maas kunnen lezen. Wiel Verberkt, die afgelopen 4 jaar bestuurslid is geweest, heeft om gezondheidsredenen zijn functie neer moeten leggen. Als nieuwe bestuursleden werden Ton Deenen uit Wanssum en Piet Beijersbergen-van Henegouwen uit Venray gekozen. Ton Deenen zal de functie van secretaris/penningmeester gaan bekleden. Ton is al jarenlang lid van het Alvertje. Hij is een regelmatige deelnemer aan de clubwedstrijden van de vereniging. Piet is, na een pauze van een aantal jaren, vorig jaar weer lid van het Alvertje geworden. Ook hij is een fervente wedstrijdvisser. Wij wensen beide bestuursleden veel succes bij hun nieuwe taak. Op de vergadering, waar 40 leden aanwezig waren, werden bovendien tien personen gehuldigd die 25 jaar lid waren van de vereniging. Dat waren HJF van Bergen uit Geijsteren, JW Heinekamp uit Wanssum, JWA Wijnhoven uit Oostrum, JJA van Daal, LJA van Daal, LJA van Grootel, HTC Kessels, C. Spelbos, JTL Swinkels, JWG Verspaget en E van Sinten, allen uit Venray. Zij kregen een pennenset met inscriptie aangeboden. Jeugdviscursus: De jeugdcommissie van het Alvertje organiseert dit jaar, bij voldoende deelname, weer een jeugdviscursus. Hieraan kunnen alleen jeugdleden van het Alvertje deelnemen. Deze cursus is verder gratis. Volgende week kunt u bij de berichten van het Alvertje een artikeltje lezen over de opzet van deze cursus. Vergunningen. Wij willen onze leden erop attenderen zo spoedig mogelijk de acceptgirokaart betreffende de contributie voor 2004 bij hun bank in te leveren, zodat ze tijdig in het bezit komen van de nieuwe vergunning. Bootbezitters en personen die "het Visblad" willen blijven ontvangen via de vereniging hadden voor 1 maart 2004 hun contributie voldaan moeten hebben. Voor vergunningen, kunt u ook terecht bij Faunaland van Grootel, Stationsweg 21 in Venray, bij van de Ligt Allicht, Brugstraat 13 in Wanssum, en bij Jans Hengelsport in Well. Op deze adressen en bij het tankstation in Wanssum zijn ook dag en weekvergunningen voor visvijver "het Wanssums Ven" verkrijgbaar. Voor inlichtingen betreffende vergunningen kunt u terecht bij Pieter Kunen, tel 077-3662920. Het telefoonnummer van onze nieuwe secretaris/penningmeester Ton Deenen is 0478-532927. 28 en 29 februari was er een wedstrijd in Zeeland voor onze jonge ruiters. Imke Coopmans behaalde hier een mooie 3e prijs met 160 punten. Ook Jolein Coopmans behaalde een mooie 3e prijs met 169 punten. Proficiat, Nobel onafhankelijk c&sfcibutetir Gr - HERB/UiFE

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 15