TIEF Optocht Oostrum 1. Bluumkes Het bestuur •y OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Hierbij nodigen we u uit voor de jaarlijkse bedevaart op woensdag 10 maart a.s. naar de Smakt. De Heilige Mis begint om 19.30 uur in de kerk. Aansluitend hebben we een gezellige quiz in het Pelgrimshuis op de Smakt. Vertrek vanaf de voormalige Rabobank: 18.25 uur voor de dames die te voet gaan. 18.45 uur voor de dames die per fiets gaan. P.s.; Als u geen vervoer heeft, gaarne contact opnemen met de voorzitster van uw vereniging. Indien u niet in de gelegenheid bent om naar de H.Mis te gaan, bent u toch van harte welkom in het Pelgrimshuis. We rekenen op u komst. Fijne avond toegewenst. Tussen een fantastisch piratenschip van de Harmonie en een geweldig imposante Prinsewagen van Rob I trok een fleurige en kleurrijke optocht door Oostrum. De jeugd heeft, zeker voor de Aostrumse vastelaovend de toekomst, gelet op het grote aantal deelnemende kinderen. Veel originele ideeën werden ludiek uitgebeeld. De Oostrumse dorpspolitiek bleef wat achter. De uitslag van de optocht was als volgt: Eenlingen 1. Containervervoer 2. Ik zit mit de hand ien de hör 3. Bijnao op de fles 4. Ik bin enne groeëte knuffelkont Kinderen 1. Idols 2. Familie Bauer 3. De voetballers Groepen 1 t/m 4 personen 2. Carnaval mit de paplepel 3. Hoe hard meuge weej Groepen 15 personen en meer 1Mit dees daag ston weej ien vuur en vlam 2. Weej gaeve plaankgas 3. De doeëze 4. De Aostrumse Prinse Wagens 1. Mit en glas bier de vastelaovend dur, dor taeken ik vur Wij willen alle deelnemers en toeschouwers bedanken voor de schitterende optocht. Ondanks de dreigende lucht hielden we het droog en konden we genieten van een sfeervolle optocht. Tot volgend jaar! Limburg katholiek vrouwennetwerk alholiek

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 13