Collecte 2004 Hersenstichting Nederland Beste inwoners van Oostrum De Hersenstichting Nederland bedankt U allen voor een geslaagde collecte. De opbrengst was 695.99. Mensen hartelijk dank voor Uw steun. De Hersenstichting Nederland R.K.Parochie O.L.Vrouw Geboorte Mgr. Hanssenstraat 20 5807 BD Oostrum. 0478-58 12 54 Aan alle inwoners uit Oostrum Oostrum, februari 2004. Aan het begin van een nieuwjaar vragen de kerken in Nederland aandacht voor de financiële situatie. Zij doen dit via de jaarlijkse actie Kerkbalans Ook onze parochie vraagt hiervoor Uw aandacht. De kerkbijdrage: Hebt U daar een boodschap aan? Een vraag die Uzelf zult moeten beantwoorden, maar waarvoor wij graag enkele argumenten willen aandragen. Of U nu een regelmatige kerkganger bent of niet, het is voor bijna iedereen van belang dat er rouw-, trouw en jubiieumdiensten zijn, dat een avondwake kan worden gehouden, dat er doop- .communie- en vormselfeesten blijven, dat er een eucharistieviering plaatsvindt voor een familielid of buurtgenoot. Wij gaan ervan uit dat deze inzet van kerk en pastoor ook door U als waardevol wordt ervaren. Dat U het belangrijk vindt dat in de toekomst dit voor Oostrum behouden blijft. Als U vindt dat de kerk in Oostrum een nuttige functie vervult, wilt U dan eens met ons nadenken over de wijze, waarop onze parochie ook in de toekomst kan blijven bestaan. Onze parochie is bevoorrecht dat zij nog over een eigen parochiepriester beschikt. Het voortbestaan van een parochie zal in toenemende mate afhangen van de inzet van de mensen zelf. Binnen onze parochie zijn op een breed terrein veel vrijwilligers actief. Dit ervaart het kerkbestuur als hoopvol. Zonder Uw financiële bijdrage echter is dit alles niet uitvoerbaar. Onze kerk in stand houden doen we samen Ofschoon het bisdom en dekenaat als kerkbijdrage 94,00 adviseert, heeft het kerkbestuur besloten om ook voor het jaar 2004 ons minimum adviesbedrag kerkbijdrage te handhaven op 65,00. Het stemt tot voldoening dat afgelopen jaar wij een totaalbijdrage mochten ontvangen van 30.089,00; een toename van 2.245,00. Het aantal deelnemers steeg van 390 naar 412; een gemiddelde bijdrage per gezin van 73,00. Globaal betekent dit dat wij van 60 van de gezinnen uit Oostrum een bijdrage ontvangen. Als bijlage ontvangt U een deelnameformulier, waarop U kunt aangeven op welke wijze U Uw bijdrage wilt voldoen. Velen doen dit door het jaarlijks verlenen van een machtiging tot automatische incasso. Het deelname-formulier met retourenveloppe wordt over een week door vrijwilligers weer bij U opgehaald. In week 10 worden de deelnameformulieren bij U thuis bezorgd. In week 11 en/of 12 komen vrijwilligers deze weer ophalen. Wilt U deze in de bijgevoegde retour enveloppe gereed leggen? Bij voorbaat dank! Het voor onze parochie geldende adviesbedrag kerkbijdrage geeft recht op gratis rouw-, trouw- en jubileumdiensten als U in de 2 voorgaande jaren deze bijdrage hebt voldaan. Voor een meer gedetailleerde lijst van tarieven o.m. H. Missen, grafrechten verwijzen wij naar onze informatie op internet en naar een afzonderlijke publicatie in 't Oostrums Weekblad bij de uitnodiging voor de parochievergadering op donderdag 1 april a.s. U bent van harte welkom op deze vergadering Wij danken U bij voorbaat voor Uw deelname. Het kerkbestuur. Administratie kerkbijdragen:Jan Janssen, Stationsweg 138 a,5807 AD Oostrum. Tel. 0478 - 58 35 55

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 11