KBO - OOSTRUM KATHOLIEKE BOND VOOR OUDEREN DRIEDAAGSE REIS: EIFEL Castenray, Oostrum en Oirlo. 1e dag Geeft zich op voor de driedaagse reis. 2edag 3e dag Naam: Adres: Plaats: Telefoon: Secretaris: A. Unrters, Geeststraat 8,5807 AR, Oestrum. Tel, 0478 - 5103 85 Vertrek om 8.00 uur. We rijden vervolgens naar Zuid-Limburg, waar omstreeks 10.00 uur een koffiepauze wordt gehouden bij het drielandenpunt. Na deze pauze rijden we via een mooie route ddor de Eifel, o.a. via de zogenaamde 'Himmelleiter', richting Monschau, waar we rond het middaguur arriveren. Hier gebruiken we tevens de lunch. Na de lunch vertrekken wij weer en zetten onze route voort naar de mooie plaats Bitburg waar we de bierbrouwerij zullen bezoeken. Na dit bezoek vervolgen wij onze reis naar het plaatsje Irrel waar we ongeveer 17.30 uur bij ons hotel aankomen. Nadat we hebben kunne verfrissen wordt omstreeks 18.30 uur het diner geserveerd. Na het diner is het tijd voor de Wijnprobe'. Naast het proeven van enkele wijnen, krijgt u ook tekst en uitleg over de soorten wijn, druiven etc. Nat het ontbijt maken we o.l.v. een Duitssprekende gids een mooie rondrit door de Vulkaaneifel. We passeren enkele kratermeren en de zogenaam zogenaamde 'Lavabombe' in het plaatsje Strohn. Rond het middaguur zijn we weer terug in ons hotel voor de lunch, 's Middags zal de chauffeur een boottocht organiseren op de Moesel. Vertrek en eindpunt zal ter plaatse worden bepaald, afhankelijk van uw wensen en mogelijkheden. Omstreeks 17.30 uur zijn we weer terug in het hotel. Na het diner dat om 19.00 uur geserveerd is het tijd voor muziek. Een 'Alleinunterhalter'zorgt voor stemmingsmuziek. Na het ontbijt nemen we afscheiden rijden naar het schilderachtige toeristenstadje Vianden. Na aankomst kan iedereen de tijd naar eigen goeddunken invulling geven. U kunt een wandeling maken, de burcht bekijken, een terrasje opzoeken of een tochtje met de kabelbaan maken. Om 12.30 uur staat bij Hotel Berg en dal de koffietafel klaar. Na de lunch rijde we via een mooie route naar het plaatsje Remouchamps waar we de beroemde druipsteengrotten zullen bezoeken. Na afloop van deze boeiende excursie beginnen we aan de terugreis. De reis wordt bij zaak Back in Time in Oostrum besloten met een diner. U kunt zich nu al opgeven voor deze reis en wel bij J. Verheyen Hatendonkstraat 21 Verdere gegevens volgen nog. De onkosten bedragen voor deze reis all-inn 230,00 euro p.p.

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 9