Programma S.V. Oostrum - afdeling voetbal Oostrum 1 - Meerlo 1 1-1 JEUGDVOETBAL PROGRAMMA ZATERDAG 28 FEBRUARI Oostrum C1 Oostrum C2 Oostrum D2 IJsselsteijn E2 Oostrum F1 Oostrum F2 Oostrum F3 HRC'27 MF -SVSC1 15.00 - Stormvogels'28C2CO 13.30 - Venlose Boys D4 11.30 - Oostrum E2 - SVOC'01 F1 - Wittenhorst F6 - Volharding F3 - Oostrum MF 9.00 vertrek 8.15 10.00 10.00 11.30 11.00 vertrek 10.00 PPROGRAMMA ZONDAG 29 FEBRUARI RKDEV1 - Oostrum 1 14.30 Montagnards 2 - Oostrum 2 11.00 V: 10.00 Meerlo SV 2 - Oostrum 4 11.00 V: 10.00 Oostrum 5 - Holthees 2 10.00 Wittenhorst 8 - Oostrum 6 09.30 V: 08.30 Oostrum Da 1 - Melderslo Da 1 10.00 DONDERDAG 4 MAART Jeugdkadervergadering in de kantine aanvang 20.30 uur Oostrum heeft in de eerste wedstrijd na een lange winterstop twee dure punten laten liggen tegen Meerlo, Bij winst had de thuisploeg afstand genomen van de degradatiezone en aansluiting gevonden bij de subtop. Bij Oostrum was aanvoerder Bas Kessels afwezig door een schorsing, maar kon wel de rentree van Sjors Willems gevierd worden die na een half jaar Australië weer terug is. Gezien het spelbeeld van met name de eerste helft had een overwinning er ook wel degelijk ingezeten. Oostrum startte fel en al in de tweede minuut resulteerde dit in een vrije trap van Rik Schlepers die de buitenkant van de paal schampte. Oostrum hield Meerlo de eerste twintig minuten goed onder druk door ver van de goal af te spelen en de rust in de ploeg te houden. Het offensief leverde een schotkans voor Jan Verheijen jr. die enkele decimeters over ging. Na een kwartier spelen viel de grootste kans te noteren voor Oostrum. Een matige voorzet van de rechterkant kwam via de kluts terecht bij Roy Willems. Deze schrok echter van de plotselinge scoringskans en schoot hard met links op de Meerlose keeper. In 20s,e leek Oostrum dan toch op voorsprong te komen maar de intikker van Jan van de Ven werd afgekeurd wegens buitenspel. De eerste de beste uitbraak van Meerlo leverde echter meteen een levensgrote kans op, maar Geurt Clevers schoot voor open goal tegen een Oostrumspeler op. Hierna was Oostrum wel de ploeg met het meeste balbezit maar bleef het oppassen voor de snelle counters van de gasten. In de 35ste minuut kwamen de roodwitten dan toch verdiend op voorsprong. Een diepe pass van Jules Kreutz werd door Sjors Willems met de hak verlengd op de sprintende Frank Frederix. Diens voorzet kwam via Jan Verheijen jr. weer bij Sjors Willems die niet aarzelde en de bal vanaf 25 meter hoog in de touwen joeg. Met deze ietwat magere 1-0 voorsprong haalde beide ploegen de rust. Wat er in de thee en/of ranja heeft gezeten zullen we wel nooit te weten komen, maar na rust was er van het goede spel uit de eerste helft weinig meer over. Met name in het begin van de tweede helft waren beide ploegen niet in staat om de bal in de ploeg te houden. De thuisploeg had weliswaar wederom een veldoverwicht maar tot echt uitgespeelde kansen leidde dit niet. Alleen via individuele acties van Roy Willems en Jan van de Ven wist Oostrum wat gevaar te stichten. In de 70ste minuut leek er dan eindelijk weer reden tot juichen te zijn. Een voorzet van Roy Willems werd ingekopt door Rik Schlepers, maar diens treffer werd op advies van de grensrechter afgekeurd omdat de bal de achterlijn al gepasseerd zou zijn. En zoals vaker krijgt Oostrum wanneer het de kansen niet afmaakt het deksel op de neus. Vijf minuten voortijd kwam Meerlo op een discutabele manier op gelijke hoogte door Geurt Clevers. De Oostrumse grensrechter stond echter met de vlag omhoog voor buitenspel maar werd genegeerd door de matig leidende scheidsrechter, dit in tegenstelling tot zijn Meerlose collega twee keer eerder. De laatste vijf minuten gingen beide ploegen voor de winst wat nog resulteerde in twee schietkansen voor de invallers Dick Janssen en Sjors Teeuwen. Deze troffen echter geen doel waardoor de wedstrijd in een teleurstellend gelijkspel eindigde. Over twee weken naar Arcen voor de belangrijke pot tegen de nummer elf RKDEV, het is te hopen dat de carnaval dan niet meer in de benen zit. Oostrum 1 - Meerlo 11-1 35' Sjors Willems: 1-0; 85' Geurt Clevers: 1-1 5 Inleveren Kopij voor S.V. Oostrum: Jeugd Tilly Rutten, Van Broekhuizenstraat 29, Oostrum. Senioren Bart Holtackers, Buitenhof 18, Oostrum. Overiqe Henri Kessels. Spurkterdiik 6. Oostrum.

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 5