Met Prins Rob I (Jeucken) gaan de Karklingels plankgas de vastelaovend in! Dizze vastelaovend gaeve wij mit hiel Aostrum plaankgas! 33e jaargang nr. 4 29 januari 2004 Sluitingstermijn in te leveren kopij: Maandagavond 18.00 uur. Redactieadres: A. Linskens, Buitenhof 13, 5807 BW Oostrum. Tel. 550566. E-mailadres: oostrumsweekblad@planet.nl Rabobank: 12.81.44.912 Abonnement: 9,- per jaar Bezorging: "Periodiek", tel. 582877. In een vol gemeenschapshuis d'n Oesterham is afgelopen zaterdag afscheid genomen van prins Henk II. Zijn achtenaam, van Goch, bracht de club van oud-Oostrumse prinsen op het lumineuze idee hem een plek te bezorgen in een fantastisch museum tussen andere grootheden zoals de Mona Lisa, de heuse Nachtwacht en de stier van Paulus Potter. Met een tot in de puntjes verzorgd decor werd zijn zelfportret gestolen om vervolgens opgenomen te kunnen worden in de groep van Aid Aostrums Prinse. Het gemeenschapshuis werd vervolgens omgetoverd tot een zaal vol blije grote kinderen die, zij het bij hoge uitzondering, verrast werden door een bezoek van Sinterklaas. Een aantal bezoekers van het prinsebal hadden tussen vijf december en nu toch wat kerven op het hun stok waar de goedheiligman aan te pas moest komen. Helaas, niemand kon mee naar het zonnige zuiden. Uiteraard had de Sint nog wel een surprise en gedicht voor vorst Bas in petto. Aan alle twijfels kwam een einde toen een dolenthousiaste Rob Jeucken zich presenteerde als de nieuwe prins van de Oostrumse Karklingels. Met een speech die klonk als een klok zorgde hij voor een goede aftrap van zijn regeerperiode. Rob is in het dagelijks leven vrachtwagenchauffeur. Zijn motto voor de komende carnavalstijd is dan ook: Ma. 2 febr. 18.15u. Samenspelgroep 18.45u. Leerlingenorkest 20.00u. Repetitie orkest Wo. 4 febr. 18.30u. Leerlingen tamboerkorps 19.00u. Groepsrepetitie (jongere leden, effectinstrumenten) 19.30u. Groepsrepetitie (oudere leden) 20.00u. Repetitie tamboerkorps Agenda februari: 15 febr. Generale repetitie carnavalsconcert 16 febr. Carnavalsconcert 22/24 febr. Carnaval Meer informatie: www.aostrum.nl onder verenigingen HARMONIE OOSTRUM OOSTRUM's KBLAD OK.EWCHI-

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 1