mm OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Dames van de O.V.B. Introductie avond "Weerbaarheid voor vrouwen" Datum: dinsdag 3 februari 2004 Aanvang: 20.00 uur Locatie: Gemeenschapshuis Oostrum Mevr. J Lucassen, van de Politie Noord-Limburg zal voor ons deze avond verzorgen. Bij voldoende belangstelling bestaat de mogelijkheid om een cursus te volgen, deze bestaat uit 6 lessen van 2 uur.Tijden van 14.00 - 16.00 uur en 19.00 - 21.00 uur.(cursus wordt gratis gegeven) Tijdens de introductie avond volgt er uitleg over de cursus, wat u kunt verwachten, maar ook diverse tips zullen worden gegeven. Denk hierbij aan openbaar vervoer, hangplek jongeren/groepen, ongewenst bezoek, verdachte situaties, zakkenrollers, gebiedsmentoren etc. In de lessen zullen o.a. behandeld worden de aandachtsgebieden: hoe kom ik uit een wurging, wat te doen bij een poging tot verkrachting etc. In de laatste les zal een lesboekje uitgereikt worden. Attentie: introducés zijn van harte welkom en de toegang is gratis. P.S. Ook al bent u niet van plan om de cursus te gaan volgen, tijdens deze avond zult u veel nuttige tips aangereikt krijgen. Tot 3 februari a.s. We verwachten een grote opkomst. Bestuur O.V.B. Éi! De Oostrumse Vrouwenbeweging (OVB) heeft enkele trouwe leden in het zonnetje gezet. De dames (v.l.n.r.) Nel Janssen, Lies Willems en Jo Dupont werden vanwege hun 40 jarig jubileum door de OVB gehuldigd en kregen uiteraard een bloemetje.Op de foto de drie jubilarissen van de OVB

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 13