be RoMaRiJa's winnaar van de Liedjesmiddag 2004. GEZINSMIS. Afgelopen zondag werd de 16e liedjesmiddag van C.V. De Karklingels gehouden. De opkomst van het publiek was gelukkig weer erg goed en de zaal dus lekker gevuld. De aanwezigheid van jong en oud geeft aan de liedjesmiddag toch altijd een beetje extra sfeer. De middag werd geopend door Prins Henk II die een dubbelrol vervulde, als Prins en ook als jurylid. Er waren dit jaar maar liefst negen liedjes die door de artiesten als duo of als groep ten gehore werden gebracht. Onder deskundige begeleiding van de Eikenhofkapel werd de eerste ronde afgewerkt. Er was zowel door de artiesten als door de kapel hard geoefend en het liep dan ook als een trein. Aan het begin van de pauze werd de volgorde van de tweede ronde door loting bepaald. In deze tweede ronde waren de kelen gesmeerd en de ergste zenuwen onder de knie, waardoor de meeste liedjes nog beter klonken. Toen was het wachten op de uitslag. Deze tijd werd gevuld met de trekking van de loterij met een aantal schitterende prijzen. Eindelijk was de uitslag bekend en daaruit bleek dat het nummer "Laot gaon" van De RoMaRiJa's de meeste punten had verzameld. Zij werden dus winnaar van deze 16e liedjesmiddag. De volledige uitslag is als volgt: 1. De RoMaRiJa's Laot gaon; 2. V.C. ut Piepke Vastelaovend ieder jaor dus!!; 3. Helga Thielen en Tielke Vollenberg De f ieëstclub; 4. Fokker Elluf Wij zien stapelgek; 5. V.C. de Fles Ut vief de jaorgetiej; 6. Aid neejs Mègje (nim mij ien d'n aerm); 7. Lizanne Arts en Will Cremers Vastelaovend ien Aostrum; 8. A3 De Carnavals-shake; 9. Ut Göt De joekskapel. Al deze liedjes zijn in de studio op CD gezet met als "bonustrack" de geweldige ode van Heej en Weej aan joekskapel Ut Göt, van de zitting in 2003. Deze prachtige CD is te koop voor 10,00 (leden C.V. De Karklingels) of 11,50 (niet leden) bij Dave Moorrees, Randenrade 13 (telefoon 513185). Al met al was het weer een zéér geslaagde liedjesmiddag waarvan wij in ieder geval hebben genoten en jullie hopelijk ook. Nogmaals iedereen bedankt voor zijn of haar bijdrage aan deze mooie middag. Een speciaal woord van dank gaat uit naar Martin Cuypers b.v. voor de f inanciële bijdrage in de productiekosten van de CD. De commissie Liedjesmiddag. De -kerstviering SAMEN ROND DE KRIBBE ligt alweer enkele weken achter ons, maar toch zullen we deze viering niet snel vergeten. Met de woorden samen rond de kribbe was niets teveel gezegd, de kinderen die het kerstverhaal opvoerden waren niet bij de kribbe weg te slaan, maar wat wil je ook met zo'n voorbeeldig lief klein echt "kerstkindje". En dan al die kaarsjes dragers die op het altaar stonden, in een sfeerverlichte kerk, het was schitterend. En waar kun je deze viering dan beter mee af sluiten dan met STIIILE NACHT. De gezinsmis commissie is zeer tevreden en wij hopen natuurlijk dat iedereen dat is. We kunnen U alvast de volgende gezinsmis op de kalender laten noteren, deze vindt n.l. plaats op Valentijnsdag 14 februari a.s. Het thema van deze gezinsviering is VRIENDSCHAP. Namens de gezinsmis commissie met vriendelijke groet. Liedy Janssen. 3STPUM B IMVAU UB ;:-!K

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 10