Binnen het Dorpsradenoverleg heeft een aparte werkgroep per dorp locaties geïnventariseerd waar mogelijk nog woningbouw kan plaatsvinden, de zogenaamde inbreiding. Deze inventarisatie is aan de gemeente overhandigd. De heer Frederix heeft de volgende mededelingen vanuit het omwonendencomite TBS. Er heeft een bijeenkomst plaatsgevonden waarbij de poliklinieken in Venlo en Roermond nader zijn toegelicht. In tegenstelling tot eerdere berichten, is de TBS nog steeds bezig met de realisatie van resocialisatiewoningen. Er is geen mogelijke locatie genoemd. Het actiecomité TBS blijft bestaan zolang er ontwikkelingen zijn met betrekking tot een mogelijke uitbreiding met een resocialisatieafdeling. 10. Activiteiten 2004 met data Dorpsraadvergadering In de besloten vergadering van november is het jaarprogramma voor 2004 opgesteld. De voorzitter licht dit jaarprogramma toe. Vanuit de publieke tribune wordt als actiepunt de toestand van de Henri-Dunantstraat aangedragen. Dit zal als actiepunt worden opgenomen onder de noemer onderhoud wegen. Tevens wordt aandacht gevraagd voor het probleem op de Ooster Thienweg inzake de verlichting en een te hoge boom. De voorzitter verzoekt om dit probleem eerst schriftelijk te melden bij de gemeente. Dit is reeds gemeld, maar het probleem is niet naar tevredenheid opgelost. De dorpsraad zal derhalve het probleem opnemen in het jaarplan onder de noemer verkeersveiligheid. De data voor de openbare- c.q. besloten vergaderingen van de dorpsraad voor 2004 zijn: 13 januari 11 mei 12 oktober 10 februari 8 juni 9 november 9 maart 7 september 14 december 6 april 11. Nieuwe leden Dorpsraad In verband met het vertrek van 2 leden worden nieuwe leden gezocht voor de dorpsraad. De oproep van kandidaten verschijnt tot 1 januari wekelijks in het Oostrums Weekblad. Na de sluitingsdatum zullen nieuwe kandidaten worden voorgesteld. Mochten er meer kandidaten zijn dan beschikbare plaatsen in de dorpsraad dan zullen er verkiezingen worden gehouden. 11a. Afscheid van de heren Vermeulen en Valkx De voorzitter bedankt nogmaals de heer Vermeulen voor zijn jarenlange inzet voor de dorpsraad. Op informele wijze is reeds afscheid genomen van de heer Vermeulen. De heer Vermeulen bedankt de leden van de dorpsraad voor de samenwerking. Daarnaast een woord van dank aan de heren T. Linskens en H. Holtackers voor de jarenlange prettige samenwerking. Ook de heer Valkx neemt afscheid van de dorpsraad in verband met zijn verhuizing naar Venray. De voorzitter bedankt de heer Valkx voor zijn inzet. De heer Valkx bedankt de leden van de dorpsraad voor de prettige samenwerking. 12. Rondvraag Er is nog geen schriftelijke bevestiging ontvangen van de gemeente inzake de groenvoorziening die per 1 januari 2004 door de KBO verzorgd zal worden. De heer Linders heeft aangegeven dat uiterlijk begin januari bericht volgt. Wanneer de dorpsraad medio januari geen bericht ontvangen heeft, zal de dorpsraad een brief sturen naar B&W. De KBO wil op 26 januari tijdens haar vergadering hierover haar leden informeren. Op de Mgr. Hanssenstraat staat een rotte eikenboom ter hoogte van het woonhuis van de heer van Bracht. De heer van Bracht heeft dit inmiddels een aantal malen bij de gemeente gemeld. Er wordt gevraagd of het mogelijk is een bladkorf te plaatsen in de nabijheid van de woning op Mgr. Hanssenstraat 77. De dorpsraad zal een aantekening maken om dit verzoek te melden bij de gemeente. 13. Sluiting De voorzitter sluit om 22.15 uur de vergadering en dankt alle aanwezigen voor hun inbreng. Vera Janssen, notulist

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 7