Stichting Dorpsraad Oostrum Redactieadres: A. Linskens, Buitenhof 13, 5807 BW Oostrum. Tel. 550566. E-mailadres: oostrumsweekblad@planet.nl Rabobank: 12.81.44.912 Abonnement: 9,- per jaar Bezorging: "Periodiek", tel. 582877. Randenrade 50, 5807 BM Oostrum tel. (0478) 584114 e-mail: dorpsraadOostrum@hotmail.com internet: www.aostrum.nl Rabobank Venray Meerlo-Wanssum: 14.00.01.689 Aan alle inwoners van Oostrum, Het jaar 2003 is ten einde, een heel jaar 2004 staat prominent te wachten. Een aantal ontwikkelingen heeft ons als dorpsraad en ook u als inwoners van Oostrum het afgelopen jaar danig bezig gehouden. Naast de gebruikelijk ontwikkelingen stonden toch een tweetal zaken in de schijnwerper. De realisatie van woningbouw voor de eigen inwoners blijft gezien de beperkingen door de landelijke regelgeving als maar weer knelpunten opleveren. De commotie rondom het geplande Indicar-circuit heeft veel tongen in beweging gezet.Voor zowel u als voor ons bleek stelling name in deze kwestie niet even gemakkelijk.Afweging van belangen dient in dit soort kwestie zorgvuldig plaats te vinden en deze belangen lopen niet altijd samen. Het heeft wel aangetoond dat de gemeenschap leeft zodra zich wezenlijke zaken voor doen. Voor 2004 staan weer een paar belangrijke zaken op de rol. We hopen dat dit jaar eindelijk de woningbouw op de kerkdorpen en dus in Oostrum uit het slop geraakt. We hebben hiertoe goede aanwijzingen. Fase 2 en 3 van de uitbreiding ligt nagenoeg panklaar en wacht op de versoepeling van de regelgeving. U heeft kunnen lezen dat we in overleg zijn met de gemeente en Wonen Venray om de mogelijkheden voor realisatie van een Woonzorgcomplex te bekijken. Bekeken wordt in hoeverre een dergelijk complex realiseerbaar is met de garantie van 24 uurs zorg. De betreffende doelgroep zullen wij hierbij te zijner tijd uiteraard betrekken. Eventuele realisatie van een dergelijk project gaat echter enkele jaren kosten en is zeker niet op korte termijn realiseerbaar. Deze activiteiten vergen de nodige inzet van de leden van de dorpsraad. Wij hopen dan ook dat wij een beroep op uw medewerking mogen doen waar en zodra dit noodzakelijk is. Het leefbaar houden van Oostrum is een taak van ons allen. Laten we er dan ook de schouders onder zetten. Allen een voorspoedig en gezond 2004 toegewenst Namens de Dorpsraad Oostrum 33e jaargang nr. 1 8 januari 2004 Sluitingstermijn in te leveren kopij: Maandagavond 18.00 uur. J.M. Linskens Voorzitter OOSTRUM's KBLAD

Oostrum's Weekblad | 2004 | | pagina 1