Sinterklaas in Oostrum, 2003 (deel 5) Weten jullie het nog, vorige week ben ik gestopt met: Dag jongens en meisjes, papa's en mama's, oma's en opa's of te wel dag allemaal in Oostrum en een beetje daarbuiten, r Ik lees Ik lees een boek Ik lees een boek over zeekabouters Ik schrijf Ik schrijf een brief Ik schrijf een brief aan Sinterklaas Ik maak Ik maak een tekening Ik maak een tekening voor de Zwarte Pieten en daarna, naar bed, slapen, dromen, uitrusten en weer aan de slag, op weg naar alle scholen in Nederland. Jongens en meisjes, in ieder geval tot vrijdag 5 december, We zijn inmiddels weer 'n week verder, nog één nachtje slapen en we komen op de school in Oostrum, basisschool De Meulebeek. We kijken er echt naar uit. Om ons zo goed mogelijk voor te bereiden hebben Sinterklaas en de Pieten deze week in de Sinterklaashof keihard gewerkt. Zo heeft Sinterklaas er nog een schepje bovenop gedaan in zijn computercursus. Jawel hoor, Sinterklaas volgt een computercursus. Het gaat hem heel goed af, soms wordt hij er wel een beetje smurf van. Dan flitst alles door elkaar, de shifts, de delates, de pageup, word, excel, power point, email, internet en ga zo maar door. En de Pieten, die hebben dag in dag uit nieuwe woordjes en zinnen geleerd. Kijk maar eens. Ik loop. Ik loop naar school. Op school lees ik. Ik lees in een boek. Een boek over sint en piet. Ze gaan met de boot. Een pak en nog een pak op de boot. Een pak voor jan, voor sam, voor job, voor pim, voor loes, voor rik en voor jou. Wat zou er zijn in dat pak. Een bal of een boek, Een tas of een jas, Een spel of een pop? Sint geeft het weg. Een pak voor elk kind. Dan gaat de boot naar Spanje. Tot in 2004 dan zijn we weer hier. Dag dag dag. Het mag dus een stevig bezoek zijn Jongens en meisjes, het wordt morgen weer spannend, leuk, gezellig en zeker ook weer leerzaam, toj toj Muchos dios grandos, Flip de briefschrijfpiet

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 5