Toneelgroep de Vlasbloem uit Oostrum presenteert: Lang leve Casanova! 0KBO - OOSTRUM KATHOLIEKE BOND VOOR OUDEREN Kerstviering: Beste leden, AantalPersonen Op woensdag 17 december houden wij onze Kerstviering. Wij beginnen deze middag met een H. Mis die wordt opgeluisterd door ons eigen koor. Hierna gaan wij naar zaal Back in Time waar we deze middag verder voortzetten met o.a het kinderkoor en enkele voordrachten. Wij besluiten deze Kerstviering met een gezamelijke koffietafel. De onkosten voor deze middag bedragen 7.50 te voldoen bij opgaven. Dit kan door onderstaand strookje in te vullen en afgeven bij het secretariaat en wel voor 12 december Neemt deel aan de Kerstviering op 17 december. Naam: Adres: Op zondag 7 december aanstaande speelt toneelgroep de Vlasbloem uit Oostrum dit blijspel in drie bedrijven in de schouwburg van Venray. Het toneelstuk is een blijspel in drie bedrijven. Het stuk wordt hoofdzakelijk gespeeld/gesproken in het Oostrums dialect, ofte wel het Aostrums plat". Aanvang van de avond is: 20.00 uur Kaarten zijn verkrijgbaar aan de kassa van de schouwburg in Venray. Wij hopen u allemaal te mogen begroeten in de schouwburg. U zult er beslist geen spijt van krijgen, want de spelers en speelsters hebben de afgelopen maanden keihard gewerkt om u een mooie, ontspannen avond te kunnen bezorgen. Afgelopen weekend werd dit stuk reeds gespeeld in d'n Oesterham in Oostrum, en wel met veel succes. Wij wensen u alvast veel kijkplezier. Tot ziens op zondag 7 december in de schouwburg van Venray. Bestuur Vlasbloem Oostrum Secretaris: A. Lintiers. Geeststraat 8,5807 AR, Oostrum. Tel 0478 - 5103 85

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 19