^TIEF Dames ZijActief Oostrum. KERSTSTUKJES MAKEN KERSTAVOND Datum: Woensdag 10 december. Plaats: ADOR-gebouw, Wittevrouwenstraat Oostrum. Aanvang: 20.00 uur. Kosten: 5,00 Opgave: bij Nel Camps vóór 9 december, tel 583243. We gaan een strokrans opmaken. Voor de krans en kussentjesmos wordt gezorgd. De volgende dingen heb ie zeker nodig: 1 rolletje wikkeldraad platmos om de krans op te draaien. Eventuele verdere benodigdheden (kort materiaal): hulst, coniferengroen, laurierblad, klimopblad, eucalyptusblad, besjes, skimmia, dennentakken en dennenappeltjes, kornoeljehout (groen-rood), roosjes (gedroogde), appeltjes of andere vruchten, kerstballetjes, kaarsen en evt. lint of andere dingen om de krans op te sieren. Vanaf 6 december staat er een voorbeeld klaar bij Martine Weijs, Stationsweg. Kom gerust even naar binnen om een idee te krijgen, wat we dit jaar gaan maken. Datum: donderdag 18 december. Plaats: d'n Oesterham te Oostrum. Aanvang: 19.30 uur. Opgave: tot en met 14 december bij Truus Janssen, van Broekhuizenstraat 61 te Oostrum 581293 en Nel Camps, Mgr Hanssenstraat 2 te Oostrum 583243 U kunt ook een briefje bij hen in de brievenbus doen. De invulling van de avond blijft nog even een verrassing. De leden van de kerstcommissie hebben geprobeerd om er een gezellige en sfeervolle avond van te maken. Wij hopen vele leden op onze kerstavond te mogen begroeten. Tot 18 december. U kunt meer informatie vinden op www.ziiactieflimburq.nl onder afdeling: Oostrum. Het is tijd voor Sinterklaas. Het is tijd voor de Rabobank. Rabobank Op vrijdag 5 december is ons kantoor aan de Kempweg la in Venray tot 17.00 uur geopend (in plaats van tot 19.00 uur). Toch kunt u uw bankzaken 24 uur per dag regelen. Kijk op www.rabobank.nl. Of bel de Rabofoon. vrc::w*r.n«KVftJ* Rabobank Nieuwsbrief

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 17