Sparta'18 1 - Oostrum 1 5-0 Sparta'18 1 - Oostrum 1 5-0 ZWAAR BEVOCHTEN OVERWINNING VAN DAMES OOSTRUM. NOBEL - NIEUWS Oostrum reisde deze middag af naar Sevenum voor de ontmoeting met koploper Sparta'18. Deze ploeg had een week eerder haar eerste nederlaag geleden, dus Oostrum hoopte dat de tegenstander misschien een beetje van slag zou zijn. Helaas bleek dat absoluut niet het geval te zijn en stond er na twee keer drie kwartier spelen een pijnlijke 5-0 nederlaag op het scorebord. In de eerste helft liet Oostrum waarschijnlijk haar slechtste voetbal van dit seizoen zien. De wil om de wedstrijd te winnen was wel aanwezig maar door het snelle combinatiespel van de tegenstander kwamen de Oostrummers telkens een stapje te laat. Nadat de thuisploeg al wat kleine kansjes had gemist was het in de 20e minuut wel raak. Een afstandsschot van Ruud Bouten caramboleerde via het hoofd van Frank Frederix en de paal in het doel. Een ongelukkige tegentreffer die desondanks wel dik verdiend was. Hierna poogde Oostrum wat meer druk te zetten en speelde het zowaar even op de helft van de tegenstander, zonder gevaarlijk te worden overigens. Het Oostrumse 'aanvallen' had echter niet het gewenste resultaat want uit een snelle tegenstoot scoorde Daan Salet de 2-0 voor Sparta. Hierna drukte Sparta meteen door wat vijf minuten voor rust zelfs nog resulteerde in de 3-0 van Bobby Minten, die na een mooie combinatie helemaal vrijgespeeld werd. Met deze op het oog kansloze achterstand werd de eerste helft afgesloten en zochten de spelers de kleedlokalen op voor een bekertje thee. In de rust werd er afgesproken dat er, ondanks de 3-0 achterstand, in ieder geval met meer spelvreugde gevoetbald moest worden. Deze positieve spelopvatting zorgde er in de eerste twintig minuten na rust voor dat Oostrum Sparta op eigen helft terug kon dringen. De bal werd wat makkelijker in de ploeg gehouden en Oostrum wist zich een aantal goede scoringskansen te creëren. Een kopbal van Jan van de Ven ging rakelings langs de paal en een schot van dichtbij van linksback Jules Kreutz miste net de juiste richting. Als Oostrum in deze fase had gescoord was het misschien nog spannend geworden maar helaas gebeurde dit niet. Het was zelfs Sparta dat haar voorsprong in de 65e minuut vergrootte doordat opnieuw Ruud Bouten een slechte terugspeelbal genadeloos afstrafte: 4-0. Hiermee was de strijd definitief gestreden en was Oostrum echt knock-out geslagen. Sparta werd weer gevaarlijker en wist uiteindelijk uit een aantal goede mogelijkheden nog een keer te scoren. Het was voor de derde maal Bouten die doelman Ralph Kessels kansloos liet. Zo eindigde de sportieve wedstrijd in een dikke 5-0 nederlaag. Weliswaar een teleurstellend resultaat, maar toch moeten het spel en de inzet van de tweede helft een goede basis zijn voor de komende wedstrijd. Deze is aanstaande zondag weer gewoon op de Spar, waar Oostrum het op zal nemen tegen de nummer twee, Heijen. 20' Ruud Bouten: 1-0; 25' Daan Salet: 2-0; 40'Bobby Minten: 3-0; 65' Ruud Bouten: 4-0; 75' Ruud Bouten: 5-0 Oostrum werd al vroeg in de wedstrijd verrast met een tegengoal, maar herstelde zich daarna goed en voerde de score in de eerste helft op naar een 3-1 voorsprong. Het tempo van de wedstrijd was hoog, dus de rust en de thee waren welkom. Na de rust gaven de dames van Baarlo weer goed partij. Al snel na rust kon Oostrum weer scoren, maar daarna kwam Baarlo weer terug in de wedstrijd. Het was een goede en spannende wedstrijd met een 5-3 winst voor Oostrum. Door dit resultaat blijven de dames van Oostrum koploper in de vijfde klasse. Wedstrijdverloop: 04e min. 1-0 10e min. 1-1 Stephanie van der Wijst 35e min. 1-2 Petra Litjens 45e min. 1-3 Petra Litjens 49e min. 1-4 Petra Litjens 69e min. 2-4 75e min. 3-4 85e min. 3-5 Stephanie van der Wijst 23 november is karin Litjens J/fj/)h 23 november is karin Litjens op concours geweest in Meerio met haar paard Nobles. Bij het springen in de klasse B reed zij twee maal een foutloos parcours. NOBE L Met 48 stijlpunten behaalde zij een mooie 3e prijs. Proficiat

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 14