Zittingsavonden C.V. De Karklingels 2003 (Lhmm Bij deze willen we alle verenigingen verzoeken om tijdig hun agenda voor het nieuwe jaar in te leveren zodat wij onze agenda aan kunnen passen. \ldWDE Op vrijdag 21 en zaterdag 22 november werden de zittingsavonden gehouden in gemeenschapshuis D'n Oesterham. Vanaf donderdagavond werd er met man en macht gewerkt om de zaal te versieren en in te richten voor de zittingsavonden. Ook de mannen van het "licht en geluid" hadden hun handen vol om alles aan te sluiten, zodat iedereen vanaf de bühne weer goed verstaanbaar zou zijn. De commissie had haar uiterste best gedaan om een afwisselend programma samen te stellen. Gelukkig werd ook nog op tijd een vervanger gevonden voor De Zok, die hun act dit jaar helaas niet op tijd klaar kregen. Na al deze voorbereidingen is het jammer dat de zaal op vrijdagavond maar ongeveer voor de helft gevuld is, wat leidt tot een ons inziens onnodige financiële tegenvaller voor C.V. De Karklingels. Gelukkig bleef het die avond, in tegenstelling tot voorgaande jaren, veel rustiger in de zaal. Wel werd er goed meegedaan en enthousiast gereageerd op de artiesten. De zaterdagavond was het als vanouds "volle bak", waardoor de sfeer al op voorhand positief werd beïnvloed. Ook deze avond werd er enthousiast vanuit de zaal gereageerd op de optredende artiesten. Dat laatste is zeker een verdienste van de artiesten zelf. Die zorgden er namelijk voor dat het programma ook echt werd wat de commissie zitting er van verwacht had. Beide avonden werden muzikaal ingeleid door de Eikenhofkapei, die ook tijdens de rest van het programma (gestoken in een fleurige outfit) voor een prima muzikale omlijsting zorgde. De zitting begon pas "echt" met een buut door Andy Marcellissen (of was het Marcel Cornelissen???) als verteller van het Nieuwste Testament. Vervolgens was het de beurt aan Heej en Weej. Will, Margret en Annemiek brachten een ijzersterk programma met prachtige liedjes en een hoop kolder. Hoogtepunt van hun optreden was een ode aan de jubilerende joekskapel Ut Göt, die daarna meteen zelf de bühne opmochten voor hun bijdrage aan deze avond. Ook dit optreden zat goed in elkaar en de nummers werden op humoristische wijze door Tjieu Steijvers en Gradje Vollenberg aan eikaar gepraat. Vervolgens was het de beurt aan Zes Stuks, een hilarische act van 6 dames met veel zang en komische sketches. Dit optreden werd zeker één van de hoogtepunten van de avond. Op zaterdagavond werd net voor de pauze officieel afscheid genomen van Frank Driessen en Herman Verheijen als lid van de Raad van Elf. Allebei hebben zij zich ruim 10 jaar ingezet voor het slagen van de carnaval in Oostrum. Gelukkig hebben ze aangegeven achter de schermen actief te blijven voor de carnavalsvereniging. Meteen na de pauze was het de beurt aan Trio Ongeplök, die waardige vervangers bleken van De Zok. Hun act sloeg gelukkig ook erg goed aan in de zaal. Vervolgens een buut van Hub Stassen (op vrijdag als chirurg en op zaterdag als bokser) die onmiskenbaar tot de top van de Limburgse buuttreedners hoort. Voor de volgende act werd de bühne omgebouwd tot de oever van de Oostrumse Beek. In een fantastische openingsact kwamen daarna de jongens van Vol en Romig als kikkers het podium opgekropen. Jules, Noud, Paul en Sjoerd maakten vervolgens van hun debuut een prachtig optreden. Hopelijk hebben zij voldoende inspiratie en tijd om volgend jaar weer zo'n geweldige act ineen te zetten. Na dit optreden werden een aantal leden van de Eikenhofkapel onderscheiden. Job Euwes als vertegenwoordiger van de nieuwe generatie en Hay Joosten die al 25 jaar lid is van de Eikenhofkapel. Tot slot was de eer aan V.C. De Fles, winnaars van de liedjesmiddag 2003, om met hun succesnummer "Vette pech" de avond af te sluiten. Daarmee kregen de zittingsavonden een waardige en ook dit jaar dit jaar geheel Oostrumse afsluiting. Dit tot groot genoegen van de organisatie, die hoopt dat deze optredens leiden tot een nog grotere "eigen" inbreng voor de toekomst. De eerste aanzetten daartoe werden op zaterdagavond na de zitting al gemaakt. Hopelijk worden deze plannen ook doorgezet. Verder hopen wij natuurlijk dat we volgend jaar weer twee keer "volle bak" hebben. Aan ons zal het niet liggen, wij zetten weer net zo'n sterk programma in elkaar als dit jaar. Tot slot willen wij graag iedereen bedanken die er met hun bijdrage voor gezorgd hebben dat ook de zittingsavonden in 2003, in ieder geval qua programma, weer een daverend succes werden. Commissie Zitting STWM Al TT"* if

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 11