Melderslo 1- Oostrum 1 1-1 kwaliteit kiest een begrip. De voorbereiding op de belangrijke uitwedstrijd tegen Melderslo verliep alles behalve soepel. Tijdens de warming-up werd duidelijk dat Jan Verheyen jr. te veel last had van maagkrampen om aan de wedstrijd te kunnen beginnen. Zijn plaats werd ingenomen door de pas 18-jarige Sjors Teeuwen die hiermee zijn debuut maakte in de basiself van Oostrum 1. Naast de personele problemen waren er vlak voor aanvang ook problemen met de tenues. De scheidsrechter vond de shirts toch teveel op elkaar lijken en hierdoor moest Oostrum in de blauwe uitshirts van Melderslo spelen. Na een vertraging van zo'n vijf minuten kon de wedstrijd dan eindelijk beginnen. Misschien dat het aan de vreemde shirts lag, maar Oostrum begon veel te slap aan het duel. De duels werden verloren en de meeste ballen simpel bij de tegenstander ingeleverd. Melderslo was in het eerste kwartier dan ook veruit de gevaarlijkste ploeg en Oostrum mocht van geluk spreken dat het niet op een vroege achterstand werd gezet. Naarmate de wedstrijd vorderde werd Oostrum echter sterker en sterker. De combinaties begonnen te lopen en achterin werd niets meer weggegeven. Een pegel van Frank Frederix die rakelings voorlangs ging was het startsein voor een spervuur van Oostrumse aanvallen op het doel van de thuisploeg. Met name de rechterflank, waar Stan Janssen wederom een sterke partij speelde, zorgde constant voor veel gevaar. Het duurde echter tot de 31e minuut voordat de openingstreffer bejubeld mocht worden. Roy Willems speelde zich vrij tussen twee Melderslose verdedigers en behield het overzicht. Hij speelde op de rand van de zestien Rik Schlepers aan, die bij zijn man wegdraaide en met links de bal in de hoek schoof: 0-1. Lang kon Oostrum echter niet genieten van de voorsprong. Zoals vaker leek de concentratie na een treffer weer even te verslappen en Melderslo profiteerde daar optimaal van. Een voorzet van de rechterkant werd niet goed verwerkt door de verdediging waarna Rob Driessen de bal via een paar Oostrummers binnenschoot. Na deze tegenslag pakte Oostrum de draad weer goed op en ging gewoon door met het goede spel van voor de tegengoal. Een kopbal van Jan van de Ven belandde op het dak van het doel en een schot van Roy Willems werd goed gepakt door de keeper. Doordat de vele kansen niet werden benut stond er bij rust een gelijke stand op het scorebord. Na rust veranderde er weinig aan het spelbeeld. Waar Oostrum de aanval bleef zoeken leek de thuisploeg tevreden met een puntje en beperkte zich tot het plaatsen van een aantal snelle counters. Na tien minuten in de tweede helft werd Stan Janssen na een mooie aanval vrijgespeeld, maar zijn schot ging naast. In de hierop volgende 25 minuten vielen er nog zeker een zevental goede Oostrumse mogelijkheden te noteren, maar een beetje geluk in de afronding ontbrak. Zo speelde Roy Willems zichzelf een aantal keren knap vrij maar helaas vond hij iedere keer weer de Melderslose goalie op zijn pad. Ook een vrije trap van Rik Schlepers werd door de keeper knap tot corner verwerkt. Met nog tien minuten op de klok begon de tijd toch een beetje te dringen en dat was op het veld te zien. De combinaties werden slordiger en echte kansen werden niet meer afgedwongen. In blessuretijd leek het zelfs nog even helemaal mis te gaan voor de gasten toen de aanvoerder van de Melderslo de bal richting kruising schoot. Gelukkig was Ralph Kessels niet in slaap gesukkeld en ranselde hij de bal uit de bovenhoek. Hierna floot de goed leidende scheidrechter af en keerden de Oostrumse spelers toch licht teleurgesteld terug naar het kleedlokaal. Volgende week gaat Oostrum op bezoek in Sevenum bij koploper Sparta'18, waar misschien met de steun van het trouwe publiek voor een stuntje gezorgd kan worden. Melderslo 1- Oostrum 1 31' Rik Schlepers: 0-1; 34' Rob Driessen: 1-1 Raadpleeg te allen tijde het publicatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen AIS U VOOr 1 Al ruim 25 jaar m "•■••■V-V Bezoek ook onze website wwwgebrwijnho vennl

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 8