Toneel in Oostrum ilg Op zondag 30 november a.s. zal toneelvereniging de Vlasbloem uit Oostrum weer een grandioos toneelstuk voor het voetlicht brengen. Het stuk is een blijspel, dat wordt gespeeld in drie bedrijven. Lang Leve Casanova is de titel van het toneelstuk. Het spel wordt hoofdzakelijk gespeeld/gesproken in het Oostrum's dialect, oftewel: Aostrums Plat! De aanvang van de avond is 20.00 uur. Waar? In d'n Oesterham in Oostrum. Waarover gaat het stuk? In voorgaande afleveringen van het Oostrum's Weekblad hebt u dit reeds kunnen lezen. Nieuwsgierig geworden? Kom kijken op zondag 30 november! Voor de goede orde; in goed overleg met harmonie Sub Matris Tutela is besloten om de toneelavond los te koppelen van de bij u bekende concerten /toneelavonden. Wij hopen u allemaal te mogen begroeten op zondagavond 30 november in D'n Oesterham. U zult er geen spijt van krijgen, want de speelsters en spelers hebben de afgelopen maanden hard gewerkt om u een mooie, ontspannen avond voor te schotelen. Op zondag 7 december a.s. speelt de Vlasbloem ditzelfde stuk in de schouwburg van Venray. Ook hier is de aanvang om 20.00 uur. Tot ziens op een van onze toneelavonden. Bestuur Vlasbloem Oostrum Sinterklaasje kom maar binnen met je knecht want we Hebben jullie het ook allemaal gezien op de tv? Lange tijd leek het er op dat de Sint helemaal niet zou komen aoor die rare Piet met de pepernotenkolder die alle knopjes op de boot verkeerd om had gezet. Gelukkig is het allemaal nog op tijd goed gekomen. Ook dit jaar heeft de Sint weer een gaatje kunnen vinden in zijn agenda om bij ons op A.D.O.R. langs te komen. Dit jaar komt de Sint op woensdag 3 dec, van 18:30 uur - 20:00 uur. De kinderen van A.D.O.R. van groep 3. 4 en 5 zijn van harte welkom want we moeten natuurlijk samen wel mooi zingen voor de Sint!! Groeten Leiding Bestuur A.D.O.R P.S. De gewone clubavonden vervallen in deze week. \JflNbE REDfikTlE Bij deze willen we alle verenigingen verzoeken om hun agenda voor het nieuwe jaar in te leveren zodat wij onze agenda aan kunnen passen. Inktcartridges kunt U nog steeds inleveren ten bate van harmonie Sub Matris Tutela. Inleveradres: Bakker Herman Verheijen fr**-

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 7