^TIEF Dames O.V.B. Zy-Actief Kookprogramma:" Koken voor Moeder en Dochter" OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Dames van de O.V.B. De Venrayse Vrouwenraad organiseert met de KBO,ANBO,het KVG en de emancipatiewerkgroep Meerlo- Wanssum de theatervoorstelling:"Hinderlijk Blij"door Mary Michon. Datum: woensdag 26-11-03 Aanvang: 20.00 uur (Zaal open 19.00 uur) Locatie: De Witte Hoeve Gaststraat 5 Venray Mary Michon belicht op een cabareteske manier verschillende aspecten van het ouder worden. Mary Michom werkt al meer dan 30 jaar bij de televisie. Zij produceerde vele televisie programma's en documentaires. Daarnaast speelde en danste zij o.a. met Jos Brink en Frank Sanders in verschillende musicals o.a. Heerlijk duurt het langst, Maskerade en Amerika Amerika". De recensies in de landelijke dagbladen zijn zeer lovend over de voorstelling: "Hinderlijk blij" De Venrayse Vrouwenraad nodigt vrouwen en mannen van harte uit voor deze theatervoorstelling. Attentie: Er is geen mogelijkheid om kaartjes vooraf te bestellen. Entree: 2.50 U bent van harte welkom. •y Datum: Dinsdag 18 november 2003 Plaats: Gemeenschapshuis Oostrum Aanvang: 20.00 uur Wij nodigen u van harte uit samen met uw dochter, schoondochter hierbij aanwezig te zijn. Mevrouw J. Vaessen van het Bureau Groepsvoorlichting zal op 18 november a.s. deze avond verzorgen. Het wordt een inspirerende avond waarin we in vogelvlucht een reis maken door de geschiedenis van de Nederlandse Voeding. We komen daarbij langs exotische ingrediënten, smakelijke gerechten, en verrassende drankjes. Voor de bereiding van diverse recepten, maakt de presentatrice van BGV gebruik van de nieuwste pannen en keukenhulpen en geeft hierbij uitgebreide toelichting. Natuurlijk wordt u zelf ook zoveel mogelijk bij de presentatie betrokken. Niet alleen gaan we zelf alles proeven en keuren maar er is ook voldoende ruimte voor het uitwisselen van persoonlijke, culinaire ervaringen. Attentie: Na afloop van het programma kunt u een informatietas boordevol winkelverpakkingen en recepten a 1.50 kopen. Een leuke herinnering aan uw aanwezigheid bij deze presentatie en een goede start om thuis de opgedane kennis in de praktijk te brengen. Ook andere belangstellenden zijn van harte welkom op deze avond.(P.S. U kunt gratis aan deze avond deelnemen). Met vriendelijke groet, Het bestuur Bureau Groepsvoorlichting wouwstf

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 15