Zittingsavonden C.V. De Karklingels Oostrum NOBEL NOBEL-NIEUWS Gezinsmis Sintermerte O «v:rn.o va 1. ei uL ./\.o s inruim v Op 21 en 22 november a.s. worden de jaarlijkse zittingsavonden gehouden in gemeenschapshuis D'n Oesterham. Ook dit jaar is de organisatie er weer in geslaagd een gevarieerd programma neer te zetten. De optredens tijdens de zittingsavonden, die beginnen om 20.00 uur, worden verzorgd door: Andy Marcelissen (Brabants buuttekampioen 2003), Heej en Weej (met o.a. Will Cremers), Joekskapel Ut Göt, Zes Stuks (5 dames uit Deurne e.o. en ééntje uit Oostrum), Vol en Romig (jong talent uit Oostrum), Hub Stassen (Limburgs buuttekampioen 2002), Trio Ongeplök uit Bom en als afsluiter V.C. De Fles met "Vette pech" (Het winnende liedje van de liedjesmiddag 2003). De muzikale omlijsting van de avond wordt verzorgd door de Eikenhofkapel. De vrije verkoop van de kaarten start aanstaande zondag 16 november. Dan zijn van 12.00 uur tot 14.00 uur kaarten a 11,00 te koop bij het Allemanscafé. Daarna kunnen de kaarten worden gekocht bij Dave Moorrees, Randenrade 13, telefoon 513185. Leden kunnen daar nu al terecht voor hun entreekaarten. U kunt natuurlijk ook voor 16,00 lid worden van C. V. De Karklingels. Daarmee steunt u de vereniging en heeft u vrij toegang tot alle activiteiten, inclusief de zittingsavond. Tevens krijgt u dan 15% korting op de CD van de liedjesmiddag. Het weekend van 1 en 2 november was er een wedstrijd in Horst. Marloes van Rattingen behaalde hier een mooie 2e prijs met 168 punten. Proficiat De gezinsmis werd goed bezocht afgelopen zaterdag. Onze excuses voor het feit dat we te weinig boekjes hadden om uit te delen. De volgende keer proberen we ervoor te zorgen dat iedereen vanuit een boekje de gezinsmis kan volgen, dit is toch een stuk prettiger. Het zag er gezellig uit, een sfeer verlichte kerk met al die lampionnetjes. Het Sintermerte verhaal werd met veel enthousiasme uitgebeeld. De leerlingen van de Harmonie zorgden voor toepasselijke muziek op hun dwarsfluiten, klarinetten en trompetten, erg mooi allemaal! De kinderen van het kinderkoor zongen toepasselijke liedjes, Joost kan prachtig fluiten en Lotte, Ted, Luuk en Anouk hebben mooi voorgelezen. Josephine, Michael, Myrthe en Chris zorgden ervoor dat de altaartafel er keurig uitzag. Dus al met al een geslaagde gezinsviering! Ook de Sintermerte optocht werd drukbezocht, het paard van Sintermerte had er zin in, waarschijnlijk wil hij een plaatsje in het Guiness book of records veroveren. De chocolade melk was lekker warm, de wafels waren heerlijk en de vuurtjes branden aangenaam. Volgend jaar gaan we als het aan Anita en Gea ligt, toch proberen om muzikale klanken bij het vuur te laten horen. De volgende gezinsmis vindt plaats op woensdag 24 december ook om 18.30 uur. Wat ons betreft tot ziens op kerstavond! Met vriendelijke groet namens de gezinsmis commissie. Liedy Janssen. r<

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 13