Agenda 2003 'Knap hoor, Pareira', zei Sinterklaas, 'je leest bijzonder goed en mooi, je zou inderdaad wel eens een goede meester kunnen worden. 'En weetje, Sinterklaas, volgende week gaat meester Fernando het verhaal van de zeekabouters vertellen. Het verhaal van de zeekab Met een glimlach op zijn gezicht was Pareira naast Sinterklaas in slaap gevallen. Mochus dios grandos, Flip, de briefschrijfpiet p.s. jongens en meisjes, ik ben Flip de nieuwe briefschrijfpiet. Ik heb veel van Sjefke geleerd. Sjefke kan dit jaar de brieven niet schrijven omdat hij met Nana en Farao naar de Filippijnen is. Ze zijn naar de Smokey mountains. Ze helpen kinderen met het maken van speelgoed en andere leuke spulletjes. Hij belde gisteren op om te vragen of Sinterklaas nog een aantal Pieten kon sturen omdat er zoveel werk te doen was. Sinterklaas heeft Carlos gevraagd om met 19 leerling Pieten naar de Smokey mountains te gaan. Ze vertrekken morgen. 06 november 08 november 08 november 09 november 11 november 12 november 18 november 19 november 21/22 november 23 november 30 november 01 december 02 december 02 december 03 december 03 december 07 december 09 december 10 december 10 december 16 december 16 december 17 december 18 december 18 december 28 december Agenda 2004 04 januari 11 januari 17 januari 24 januari 28 januari 07 februari 19 februari 21 februari 22/24 februari Inpaktechniek Zy-actief en OVB Feestavond V.D.S. St. Maarten viering, aanvang 18.30 uur Concours Harmonieorkest te Venlo Jaarvergadering CV de Karklingels Oliebollenactie Nobel Koken B.G.V. Zij-Actief O.V.B. Kerstmarkt in Wanssum KBO Zitting CV de Karklingels Intocht Sinterklaas Toneeluitvoering door De Vlasbloem in d'n Oesterham Surpriseavond groep 7 en 8 ADOR Surpriseavond groep 6 ADOR Sinterklaas avond O.V.B. Sinterklaasviering groep 3, 4 en 5 ADOR Kienen KBO Concert Aostrumse Zangkompeneej bij Intratuin Venray Openbare vergadering Dorpsraad Kerststukjes maken Zy-actief Kerstviering in Oirlo, de Zonnebloem "Oicastrum" Adventviering O.V.B. Optreden Aostrumse Zangkompeneej op adventavond OVB Kerstviering KBO Kerstactiviteit ADOR Kerstavond Zy-actief Winterwandeling V.D.S. Nieuwjaarstreffen georganiseerd door Aostrumse Zangkompeneej m.m.v. Oostrumse verenigingen Liedjesmiddag CV de Karklingels Jeugdprinsebal CV de Karklingels Prinsebal CV de Karklingels Jaarvergadering V.D.S. Klingelbal CV de Karklingels Carnavalsviering KBO Receptie Prins Carnaval 20 maart Oostrumse houtzaagkampioenschappen door de Eikenhofkapel

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 9