CONCOURSDEELNAME ORKEST OP 9 NOVEMBER. Vrij. 7 nov. 20.00u. Repetitie orkest (kerk) Za. 8 nov. 20.30u. Generale repetitie voor concours toegankelijk voor publiek Zo. 9 nov. Concours in de Maaspoort in Venlo Verzamelen 10.00u. bij gemeenschapshuis; 11.00u. aankomst bij de Maaspoort; 11.40u. inspelen; optreden 12.40u.; aansluitend bekendmaking resultaten; retour in Oostrum ca. 15.15u. Ma. 10 nov. 18.15u. Samenspelgroep 18.45u. Repetitie leerlingenorkest 20.00u. Repetitie orkest Wo. 12 nov. 18.30u. Leerlingen tamboerkorps 19.30u. Repetitie tamboerkorps Do. 13 nov. 20.30u. Bestuursvergadering Agenda november: 21/22 nov. Eikenhofkapel carnavalszittingen 23 nov. Intocht St. Nicolaas 29 nov. Caeciliaviering Zondag 9 november neem het orkest deel aan het concours van de KNFM dat gehouden wordt in de Maaspoort te Venlo. Het orkest o.l.v. Betty Bartels, dat uitkomt in de afdeling uitmuntendheid, zal als verplicht werk spelen Cobra van Jan Bosveld en als keuzewerk Gulliver's Travels van Bert Appermont. De jury bestaat uit R. Goorhuis, L. Adams en A. Schillings. Het optreden vindt plaats om 12.40u. en direct aansluitend zullen de resultaten van het ochtendprogramma bekend gemaakt worden. Als afsluiting van de concoursvoorbereiding houden wij zaterdag 8 november om 20.30uur in het gemeenschapshuis een generale repetitie waarbij eenieder welkom is DONATEUSAKTIE HARMONIE 7 en 8 NOVEMBER In goed overleg met toneelvereniging de Vlasbloem is besloten om geen gezamenlijke toneel- en concertavond te houden. Toch wil de harmonie graag de donateursaktie blijven houden, omdat de opbrengst van deze aktie meehelpt om de harmonie in stand te houden. Wij kunnen u dus geen gezamenlijke concert en toneelavond aanbieden, maar kunnen u wel uitnodigen op ons laatste concert in onze concoursvoorbereiding op zaterdag 8 november om 20.30u. in d'n Oesterham. Andere zaken die u van de harmonie kunt verwachten zijn de opluistering van kerkelijke aktiviteiten (o.a. processie, eerste communie, Allerzielenviering) en overige bijzondere aktiviteiten. Daarnaast verzorgt de harmonie serenades bij verschillende gelegenheden. Zoals bij persoonlijke jubilea voor inwoners van Oostrum: 50-jarige bruiloft en uiteraard ook bij 60, 70 of meer; toekenning van een koninklijke of kerkelijke onderscheiding; bereiken 90-jarige leeftijd. En voor verenigingen bij jubilea van 40 jaar of meer en bij behaalde kampioenschappen van een hoogste elftal of team bij een te houden receptie. De harmonie doet dit uiteraard alleen indien dit gewenst wordt. Omdat de harmonie niet altijd op de hoogte is van een bijzondere gebeurtenis, dient de harmonie door betrokkenen hierover geïnformeerd te worden. U ziet, uw bijdrage komt goed terecht, en maakt het mede mogelijke dat alle bovenstaande aktiviteiten in stand gehouden kunnen worden. De bijdrage voor een donateurskaart bedraagt 5,- De donateursaktie wordt gehouden op vrijdag 7 en zaterdag 8 november aanstaande. Bij voorbaat dank voor uw steun. Meer informatie: www.aostrum.nl onder verenigingen.

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 7