SVO afd. korfbal NOBEL NOBEL - NIEUWS Hengelsportvereniging Alvertje*, Oostrum Uitslagen: Omdat de wedstrijd om de winterkoning van 2 november is afgelast, zijn er nog geen uitslagen. Programma: Op zondag 9 november is de eerste wedstrijd om de winterkoning in de jachthaven in Wanssum. De andere drie wedstrijden zijn op 16 november, 23 november en 30 november. Abonnement op "het Visblad". Aan het einde van het jaar kunnen de abonnementen op "het Visblad" eventueel opgezegd worden. De secretaris vraagt degenen, die hun abonnement willen beëindigen, dit aan hem door te geven voor 1 december a.s. Verder kunnen leden die nog geen abonnement op "het Visblad" hebben, maar dit blad graag willen ontvangen, dit eveneens voor 1 december melden bij de secretaris. De kosten zijn 8,- per jaar. Voor dit geld krijgt u dan maandelijks "het Visblad". een blad boordevol informatie over de hengelsport, uitgegeven door de NWS. Sportvisakte: De O.V.B. is momenteel weer bezig met de verzending van de acceptgiro's voor de sportvisakte 2004. Als u nu, via deze acceptgiro betaalt, krijgt u ruim voor 1 januari 2004 uw sportvisakte thuisgestuurd. Dit is de gemakkelijkste manier om aan een sportvisakte te komen. De kosten voor de sportvisakte 2004 zijn 9,50. Als u uw sportvisakte op deze manier bestelt krijgt u bovendien in de loop van het nieuwe visseizoen de sportviskrant van de O.V.B. gratis toegestuurd. Verdere informatie over de sportvisakte kunt u vinden via het internet op www.sportvisakte.nl Vergunningen. Voor vergunningen, ook voor Het Wanssums Ven, kunt u terecht bij Faunaland van Grootel, Stationsweg 21 in Venray, bij van de Ligt Allicht, Brugstraat 13 in Wanssum, bij het tankstation in Wanssum en ook nog bij Jans Hengelsport in Well. Voor verdere inlichtingen kunt u terecht bij de secretaris H. Lenssen, telefoon 0478-587606. 19 oktober is Klinte de Rijck op wedstrijd geweest in Wellerlooi. Hier behaalde ze een mooie 2e prijs. Het afgelopen weekend zijn onze amazones op wedstrijd geweest in Horst. Klinte de Rijck behaalde hier een prachtige 1e prijs met 166 punten. Jolein Coopmans behaalde een 5e prijs met 167 punten en Imke een 3e prijs met 161 punten. Alle drie van harte gefeliciteerd! En ga zo door. Tevens willen wij de jaarlijkse oliebollenactie onder de aandacht brengen. Deze zal plaatsvinden op woensdag 12 november. Vanaf 17.30 kunt u onze leden aan de deur verwachten. De leden dienen om 1730 uur aanwezig te zijn op de wanssumseweg. Uitslag; midweekdames; Oostrum-Vonckelgirls 5-11 Mieke,Heidi,May2,Jacqueline Zet vast in de agenda eerste wedstrijd in zaal; 12-11 midweekdames 15-11 Pupillen E 16-11 senioren 1 22-11 welpen 1 en 2 29-11 Pupillen D

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 17