Zondagsdiensten In het weekeinde wordt de Eucharistieviering gehouden op: - zaterdag om 19.00 uur - zondag om 09.30 uur. PAROCHIE, KERK, KERKDIENSTEN PAROCHIE O.L. VROUW GEBOORTE 2003 Weekdiensten Op dinsdag en donderdag is er een Eucharistieviering om 9.00 uur. Gelegenheidsdiensten Eucharistievieringen ter gelegenheid van huwelijk, jubileum en overlijden kunnen zowel in de voor- als in de namiddag plaatsvinden, maar zoveel mogelijk in de voormiddag om 10.30 uur en in de namiddag om 14.00 uur, aangezien deze diensten mede verzorgd worden door het Gemengd Koor. Met betrekking tot huwelijksdiensten worden aanstaande bruidsparen verzocht tenminste één maand tevoren contact op te nemen om de datum van de huwelijksinzegening vast te stellen. Avondwake Bij overlijden wordt de avondwake 's avonds voor de dag van begraven verzorgd door een van 4 leden van de Avondwa keg roep via Pastoor. De groep bestaat uit Th. van de Wee, C. Oostveen, C. Parren en mevr. M. Vollenberg. Coördinator van de groep is de heer van Wee. Processie Op de 3e zondag in de maand mei wordt jaarlijks een Maria-processie gehouden. Dopen: op zondag Het vaststellen van datum en tijdstip van de bediening van het H. Doopsel geschiedt in overleg met de pastoor. Eerste H. Communie De Eerste H. Communie wordt uitgereikt op de 2e zondag van de maand mei aan de kinderen van groep 4 van de basisschool. Ziekencommunie Aan de zieken wordt de H. Communie gebracht na overleg met pastoor. Kerkberichten De kerkberichten worden wekelijks gepubliceerd in het Oostrums Weekblad en in Peel en Maas. Artikelen en bijzondere mededelingen worden eveneens in het Oostrums Weekblad opgenomen. R.K. Begraafplaats Voor het begraven van onze overledenen beschikt onze parochie over een begraafplaats, Trans Cedron genaamd. Contactpersoon: de heer H. Raedts, Mgr. Hanssenstraat 55, 5807 BD, tel. 513240. Bij opname in het ziekenhuis Bij opname in het ziekenhuis bestaat de mogelijkheid om vanuit de parochie bezoek te krijgen, hetgeen gelegenheid biedt tot persoonlijk contact en erop gericht is om de zieken blijk te geven van het medeleven van de parochiegemeenschap. Indien bezoek wordt gewenst, dient dat bij opname kenbaar gemaakt te worden. Medewerkers aan de kerkdiensten De zang bij de Eucharistievieringen wordt verzorgd door: het Gemengd Koor het Herenkoor Koor Harmony. De zang bij huwelijks-, jubileum-, en uitvaartdiensten wordt op verzoek verzorgd door het Gemengd Koor.

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 12