dat wij al 25 jaar concurrerend zijn in Als u voor kwaliteit kiest aluminium en kunststof kozijnen - deuren - schuifpuien en aluminium overkappingen. GEZINSMIS SINTERMERTE KINDERKOOR 3 SINT KERSTACTIE A.s. zaterdag 8 november vindt er een gezinsmis plaats met als thema Sintermerte! Natuurlijk is Sintermerte met zijn soldaten en de bedelaar ook aanwezig in deze H. Mis. Het paard van Sintermerte mag buiten wachten tot de gezinsmis uit is. Enkele leerlingen van de Harmonie en het kinderkoor luisteren deze viering muzikaal op. De gezinsmis begint om 18.30 uur! Alle kinderen mogen een lampion meebrengen, dat zal er gezellig uit zien in de kerk. Anita en Gea, allebei lid van de oudervereniging, dragen er zorg voor dat er aansluitend op de gezinsmis een lampionnen tocht plaats vindt, waarin Sintermerte met zijn paard voorop gaat. De lampionnen tocht eindigt op het dorpsplein, waar iedereen getrakteerd wordt op warme chocolademelk en een knapperend vuurtje. Hopelijk zijn de weergoden ons goed gezind en mogen we veel ouders met hun kinderen begroeten in deze gezinsmis en natuurlijk aansluitend de lampionnentocht. Met vriendelijke groet, Liedy Janssen, namens de gezinsmis commissie. Hallo jongens en meisjes. Morgen hebben we een extra lange repetitie i.v.m. het samen repeteren met de leerlingen van de Harmonie. Rond 16.15 - 16.30 uur kunnen we pas met hun oefenen. Uiterlijk 17.00 uur is de repetitie afgelopen. ledereen brengt morgen zijn/haar stoel mee naar de Ieefkuil van de school en vergeet jullie klapper niet mee te nemen. Zaterdagavond verwacht ik iedereen om 17.50 in de kerk. Hopelijk zijn onze lampionnen allemaal klaar, vergeet deze niet mee te brengen! Tot morgen allemaal. Groetjes Liedy. Al ruim 25 jaar een begrip. In de week van 17 t/m 22 november 2003 wordt weer de jaarlijkse rondgang voor Sint en Kerst gehouden De Sintactie is bedoeld voor de organisatie van de intocht van Sinterklaas en de traktatie van onze eigen Oostrumse kinderen deze dag. Met de Kerstactie willen wij onze dorpsgenoten die met Kerst in een verzorgingstehuis, verpleegtehuis of ziekenhuis verblijven, een hart onder de riem te steken. Tevens wordt met de rondgang U een vernieuwde uitgave aangeboden van de "Oostrumse wegwijzer" Wij hopen op een hartverwarmende gave. Bij voorbaat onze hartelijke dank. "Het Decembercomité" tSI a> Wistu... ^efi\p(jnAoveH t.v.

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 11