Kinderkoor Gezinsmis Sintermerte C arnavals Club -A.ostri.tm Hallo jongens en meisjes. We hebben nog twee repetitie's te gaan voordat de gezinsmis over Sintermerte plaats vindt. Er zijn een paar toepasselijke liedjes, die we nog even goed moeten oefenen. Dit geldt ook voor de lampionnentocht in de kerk. Morgen komt Joke ons weer bijstaan met haar gitaar en piano. Volgende week zaterdag worden in de gezinsmis sommige liedjes begeleid door enkele leerlingen van de Harmonie. Volgende week woensdag, 5 november gaan we 's middags weer lampionnen knutselen. Dit doen we in de leefkuil van de school en wel van 14.00 tot 16.00 uur. Morgen krijgen jullie meer informatie over de knutselmiddag. Hopelijk zie ik jullie morgen allemaal om 15.15 uur in de leefkuil van de school. Groetjes Liedy. Volgende week zaterdag 8 november vindt er een Gezinsmis plaats met als thema Sintermerte. Natuurlijk is Sintermerte met zijn soldaten en de bedelaar ook aanwezig in deze H. Mis. Enkele leerlingen van de Harmonie en het kinderkoor luisteren deze viering muzikaal op. Belangrijk om te noteren op uw kalender, deze gezinsmis begint om 18.30 uur! Na de gezinsmis vindt er nog een lampionnentocht door het dorp plaats, die eindigt op het dorpsplein waar (als de weergoden ons goed gezind zijn) we ons lekker kunnen verwarmen met een kop chocolademelk en een kampvuur. Dus alle kinderen die van plan zijn om naar deze gezinsviering te komen, mogen een lampion meebrengen, dat zal er gezellig uitzien in de kerk. Hopelijk mogen we veel ouders met hun kinderen begroeten in deze gezinsmis. Met vriendelijk groet; Liedy Janssen, namens de gezinsmis commissie. Beste carnavalsvierders, Het nieuwe seizoen gaat binnenkort weer beginnen, echter eerst moeten er nog wat zaken afgehandeld worden. In de week van 3 t/m 7 november a.s. zullen de leden van de Raad van Elf en bestuur bij u aankloppen voor het ophalen van de contributie. Deze is in de jaarvergadering van 11-11-2002 vastgesteld op 16,=. De leden kunnen de entreekaartjes voor één van de zittingsavonden (21 en 22 november) op zondag 9 november a.s. afhalen tussen 12.00 uur en 14.00 uur in 't Allemanscafé. Daarna tot uiterlijk 16 november bij Dave Moorrees, Randenrade 13. Vrije verkoop is op zondag 16 november van 12.00 uur tot 14.00 uur in 't Allemanscafé. De prijs van de entreekaarten voor de zitting in de vrije verkoop bedraagt €11,= Zoals elk jaar geldt vol vol. Wat houdt het lidmaatschap in Gratis entree of korting bij alle carnavalsactiviteiten (voor de zitting wel entreekaart afhalen) en 15% korting op de nieuwe carnavals-cd. Nieuwe leden zijn van harte welkom en kunnen zich aanmelden bij Frits Dupont, Binnenhof 7 (tel. 0478-514420), via e-mail karklingels@home.nl of op zondag 9 november a.s. in 't Allemanscafé. rrrrrrmm

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 7