10.30u. Inzamelen oud papier 14.00u. Allerzielenviering; tamboerkorps en orkest; tenue: uniform, pet en witte sjaal Orkest aanwezig in de kerk volgens afspraak laatste repetitie 18.15u. Samenspelgroep 18.45u. Repetitie leerlingenorkest 18.30u. Groepsrepetitie 20.00u. Repetitie orkest 18.30u. Leerlingen tamboerkorps Repetitie tamboerkorps conform afspraak laatste repetitie 20.0uu. Repetitie orkest (aula St.Petrus Banden, voormalige Mavo) Agenda november: 7 nov. Extra repetitie orkest (20.00u. kerk) 7/8 nov.Donateursaktie harmonie 8 nov. Generale repetitie concours (20.30u.) 9 nov. Concours Maaspoort Venlo (12.40u.) 23 nov. Intocht St. Nicolaas 29 nov. Caeciliaviering DONATEUSAKTIE HARMONIE 7 en 8 NOVEMBER In goed overleg met toneelvereniging de Vlasbloem is besloten om geen gezamenlijke toneel- en concertavond te houden. Toch wil de harmonie graag de donateursaktie blijven houden, omdat de opbrengst van deze aktie meehelpt om de harmonie in stand te houden. Wij kunnen u dus geen gezamenlijke concert en toneelavond aanbieden, maar kunnen u wel uitnodigen op ons laatste concert in onze concoursvoorbereiding op zaterdag 8 november om 20.30u. in d'n Oesterham. Andere zaken die u van de harmonie kunt verwachten zijn de opluistering van kerkelijke aktiviteiten (o.a. processie, eerste communie, Allerzielenviering) en overige bijzondere aktiviteiten. Daarnaast verzorgt de harmonie serenades bij verschillende gelegenheden. Zoals bij persoonlijke jubilea voor inwoners van Oostrum: 50-jarige bruiloft en uiteraard ook bij 60, 70 of meer; toekenning van een koninklijke of kerkelijke onderscheiding; bereiken 90-jarige leeftijd. En voor verenigingen bij jubilea van 40 jaar of meer en bij behaalde kampioenschappen van een hoogste elftal of team bij een te houden receptie. De harmonie doet dit uiteraard alleen indien dit gewenst wordt. Omdat de harmonie niet altijd op de hoogte is van een bijzondere gebeurtenis, dient de harmonie door betrokkenen hierover geïnformeerd te worden. U ziet, uw bijdrage komt goed terecht, en maakt het mede mogelijke dat alle bovenstaande aktiviteiten in stand gehouden kunnen worden. De donateursaktie wordt gehouden op vrijdag 7 en zaterdag 8 november aanstaande. Bij voorbaat dank voor uw steun. INZAMELEN OUD PAPIER. Zaterdag 1 nov. kunt u uw oud papier kwijt tussen 10.30 en 11.30 uur. Bij de container zijn leden van de harmonie aanwezig zijn om u daarbij te helpen. Buiten deze tijd kan het oud papier ook in de container bij Ser Kessels Gezet worden (s.v.p. steeds zover mogelijk naar achter opstapelen). Bij oud papier hoort géén plastic, sappakken. tempex of andere rotzooi. Bij voorbaat dank voor uw medewerking. Za. 1 nov. Zo. 2 nov. Ma. 3 nov. Wo. 5 nov. Meer informatie: www.aostrum.nl onder verenigingen HARMONlt •'«V^^<50StRUM

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 5