MATHIJSEN WEIJS JARNO NOTARISSEN Zo werkt het nieuwe erfrecht! FORMAAT' Mathijsen Weijs, Notarissen te Venray organiseren op donderdag 6 november a.s. om 20.00 uur een infoavond over het thema "Het nieuwe erfrecht". Op deze avond krijgt u informatie over de volgende aspecten: - Wat houdt de nieuwe wettelijke verdeling in? - Zijn afwijkingen van de wettelijke verdeling mogelijk? - Wat zijn wilsrechten? - Waarom zou je nog een testament maken? - Wat zijn de fiscale consequenties in geval van overlijden? - Kun je de eigen kinderen onterven en wat zijn de mogelijkheden? Al deze aspecten worden op deze avond uitgebreid behandeld. Indien u geïnteresseerd bent, kunt u onderstaande antwoordstrook invullen en opsturen naar Mathijsen Weijs, Raadhuisstraat 13, 5801 MB Venray. U ontvangt dan nog een definitieve bevestiging en uitnodiging voor deze avond, alsmede de locatie waar de avond wordt gehouden. Mocht er een te grote belangstelling bestaan, dan zal een tweede avond worden georganiseerd. Volgende week volgt nog een advertentie over een informatieavond betreffende voordelen van schenken bij leven. Op 23 oktober a.s., resp. 30 oktober a.s. organiseren wij avonden over trouwen resp. samenleven. Mocht u hiervoor nog belangstelling hebben, dan kunt u telefonisch contact (0478-586100) met ons opnemen voor een reservering. Geeft zich op voor de informatieavond over het nieuwe erfrecht op donderdag 6 november a.s. om 20.00 u. Ik kom alleen/metpersonen. ANTWOORDSTROOK Naam: Postcode Plaats Adres: Telnr Na negen maanden in verwachting Weten we nu wie je bent, jij lief klein ding. Met veel vreugde en plezier, Verkondigen wij de geboorte van ons eerste kindje hier: Theodorus Petrus Hubertus Geboren op 14 oktober 2003 om 18.27 uur. Hij weegt 4100 gram en is 54 cm lang Zoon van: John en Annemiek Hendriks - Swemers Vinkenkamp 6 5856 AZ Wellerlooi 0478 - 501901 Aangesloten bij NOTARISSEN

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 18