INDOOR DORPENTOERNOOI ZONDAG 16 NOVEMBER. OPROEP VOOR ALLE SENIORLEDEN! Hallo allemaal, Hiermede nodigen wij alle seniorleden van harte uit om deel te nemen aan het Indoor-dorpentoernooi van 2003. Dit toernooi wordt gespeeld op zondag 16 november a.s. in tennishal "De Maaskant" te Bergen. De dubbelpartijen (combinatie van deelnemers uit verschillende dorpen), worden ingepland vanaf 13.00 uur. Het inschrijfgeld en opgavenstrookje, van dit eik jaar weer hartstikke gezellige toernooi, graag in de brievenbus van het clubhuis deponeren. Opgave is mogelijk tot uiterlijk 25 oktober a.s. Het inschrijfgeld bedraagt 10 p.p. waarvoor ook een kleine warme versnapering wordt geserveerd. De organisatie van dit toernooi is in handen van de TC America America, 5 oktober 2003 Zoals jullie weten wordt op zondag 16 november 2003 het jaarlijkse "Indoor Dorpentoernooi" georganiseerd. We hebben er met zijn allen voor gekozen om de wedstrijden dit jaar te spelen in Tenniscentrum "De Maaskant" in Bergen (De Flammert 1012). Het is de bedoeling dat de wedstrijden starten om 13.00 uur, de banen zijn gereserveerd tot 19.00 uur. Het inschrijfgeld is vastgesteld op 10 per persoon, waarvoor ook een klein warm hapje wordt geserveerd. Tijdens onze bijeenkomst in februari is ook afgesproken dat het toernooi niet doorgaat, als er minder dan 24 opgaven binnenkomen. Middels deze uitnodiging willen wij jullie daarom verzoeken om dit altijd gezellige toernooi met veel enthousiasme onder de aandacht van jullie leden te brengen. Verder vragen wij jullie de inschrijvingen vanuit jullie verenigingen, d.m.v. bijgevoegde deelnemerslijst, uiterlijk 25 oktober 2003 te mailen naar: Miranda.Swinkels@wanadoo.nl Bij jullie opgaven graag de speelsterkte aangeven met beginner, gemiddeld of sterke speler(ster). I.v.m. onze afspraken het toernooi bij te geringe deelname niet door te laten gaan vragen wij jullie vriendelijk, maar toch ook een beetje dringend, de datum van 25 oktober strikt aan te houden. Zou blijken dat er te weinig aanmeldingen zijn kunnen wij nog net de banen kosteloos annuleren. Wij gaan echter uit van voldoende aanmeldingen en hopen jullie allemaal te zien op 16 november in Bergen. Met vriendelijke sportgroeten, T.C. America Opgericht mrt 1975 Westerthienweg 7 5807 BG Oostrum Buurtvereniging Stationsweg Westerthienweg Oostrum Beste leden, Jullie kunnen zich nog opgeven voor de feestavond op zaterdag 8 november. Via een telefoontje (58 39 08) naar Toos of 'n strookje in de brievenbus (Wester-Thienweg 7) Groetjes Het Bestuur

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 13