Koor "Harmony" Oostrum R.K. Parochie O.L. Vrouw Geboorte, Oostrum. Mgr. Hanssenstraat 20 5807 BD Oostrum. Oostrum, 1 oktober 2003. Aan alle inwoners van Oostrum, met name aan alle leden van de Parochie Onze Lieve Vrouw Geboorte. Beste mensen, Op zondag 2 november wordt de Allerzielendienst gehouden om 15.00 uur in onze kerk. De dienst zal worden afgesloten op het kerkhof Trans Cedron. Dit alles ondersteund door de harmonie en onze koren. Op het Trans Cedron zal een kunstwerk worden onthuld en ingezegend dat het kerkbestuur heeft laten maken ter nagedachtenis aan alle kinderen van onze parochie die vroeger ongedoopt gestorven en begraven zijn. Evenals in Venray leefde ook in Oostrum al lang het idee om op enigerlei wijze aandacht te besteden aan dit leed dat vroeger weinig aandacht kreeg. We hopen dat dit kunstwerk een verdere verfraaiing zal zijn van het kerkhof dat dit jaar een stevige opknapbeurt gekregen heeft: De grote bomen zijn gesnoeid, het pad is verhard, het hek is schoongemaakt en opnieuw geverfd. De witte engelen moeten nog hersteld worden. We nodigen u allen uit bij de inzegening aanwezig te zijn en daarna op het kerkhof uw overleden familie te gedenken. Met vriendelijke groet, Namens het Kerkbestuur, Pastoor Hoedemaeckers. Wij zijn op zoek naar enkele enthousiaste meiden die ons koor, bestaande uit 20 leden (tussen de 25 en 50 jaar) willen komen versterken. Het repertoire loopt uiteen van licht kerkelijk tot modern. Twee maal per maand luisteren wij de Eucharistieviering op in de parochiekerk van Onze Lieve Vrouw Geboorte in Oostrum en daarvoor repeteren we wekelijks 1 1/2 uur in zaal "Back in Time". - maandagavond van 19.45 uur tot 21.30 uur - Incidenteel treden we ook buiten Oostrum op voor een concert of een korenuitwisseling. Spreekt bovenstaande jou aan, kom dan eens geheel vrijblijvend kijken en luisteren op onze repetitie. Voor meer informatie kun je bellen naar: Anny Direks tel. 0478-510653 of Carolien de Haart tel. 0478-511995

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 7