FAMILIE TOERNOOI NOBEL NIEUWS Zin in sport? Wij zijn op zoek naar meisjes en dames die aan teamsport willen doen. Korfbal heeft dan misschien wel een "oudbollig" imago, maar het is wél heel erg gezellig en sociaal. Korfbal bestaat in 2003 ai 100 jaar en is dus een aantrekkelijke sport om te beoefenen, anders zouden we dit jaar geen feest vieren! Korfbal houdt in dat je met minimaal 8 dames een team vormt en één keer in de week traint of een wedstrijd hebt. In de regio zijn vele korfbalteams actief, zodat je het niet ver hoeft te zoeken om tegenstanders te vinden. Korfbalervaring is natuurlijk een voordeel maar zeker niet noodzakelijk om mee te kunnen doen. Je mag aitijd op proef mee komen doen, zonder kosten. Alle leeftijden zijn welkom. Meisjes tussen de 7 en 11 jaar zijn extra welkom, want de jeugdteams hebben er heel graag 2 meisjes bij! Ook dames van 16 jaar en ouder zijn extra welkom omdat onze seniorenteams er heel graag leden bij hebben. Start: september 2003, na maken van telefonische afspraak Leeftijd: van 5 totjaar Locatie: sportpark De Spar te Oostrum Heb je interesse? Bel op naar Korfbalvereniging Oostrum: Trudy Tonnissen, tel. 510840. Korfbal moetje doen! Bestuur korfbalvereniging Oostrum. Voor al diegene die nog een appeltje te schillen hebben met een familielid, of puur voor de gezelligheid. Het familietoernooi. Het familietoernooi wordt gehouden op zondag 21 september. Aanmelden voor 18 september kan bij Leo Lenssen 580558 of Ton Clephas 510536. leder lid van TCO kan dus 1 familielid als partner opgeven. Uiteraard kunnen opa of oma je peetoom mee naar het park om te genieten van een kopje koffie en naar het sublieme tennisspel van hun eigen familieleden. Een aantal weken geleden zijn onze amazones van het kleine viertal bestaande uit Melanie Wilmsen, Julliët Willems, Imke Coopmans en Klinte de Rijck naar de Limburgse kampioenschappen geweest. Daar werden ze tweede, en een paar weken daarna hoorde ze dat ze naar de Nederlandse kampioenschappen mochten. De Nederlandse kampioenschappen vonden zaterdag 6 september plaats. Hier behaalde onze amazones een mooie zesde plaats. Proficiat!

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 13