GEZOCHT Poetshulp in Oostrum Tijden in overleg laat bu uw verdriet onze zorg een trqcst zün b .Arts 0478 - 510177 10. Onderhoud groenvoorziening (2004) door Oostrumse verenigingen Het dagelijks Bestuur van de dorpsraad heeft een overleg gehad met de 3 belangstellende verenigingen (KBO, WO en de carnavalsvereniging) en de heer Linders van de gemeente Venray. De aard en omvang van de werkzaamheden zijn hierin toegelicht De betreffende verenigingen is gevraagd om eventuele definitieve belangstelling voor 10 juni kenbaar te maken bij de dorpsraad. De carnavalsvereniging en de voetbalvereniging zien af van het onderhoud. De KBO heeft aangegeven dat zij interesse heeft met de voorwaarde dat zij voor minimaal 3 jaar het onderhoud mag verzorgen in verband met de aanschaf van gereedschap en mogelijke afdracht van belastingen. De dorpsraad besluit om de groenvoorziening in Oostrum gedurende een periode van 3 jaar aan de KBO uit te besteden. Na 2 jaar zal een evaluatie plaatsvinden. De verplichting van de termijn van 3 jaren is wederzijds. Binnenkort zullen de dorpsraad en de KBO definitieve afspraken maken. Vanuit de KBO wordt aangegeven dat er ook voor dit jaar een beroep mag worden gedaan op de leden van de KBO. 11. Verslag diverse commissies De heer Vermeulen, voorzitter van de commissie Stedelijk Beheer, licht een aantal zaken toe: Er is een gesprek geweest met de heer Sassen van de gemeente over het dorpsplein. De lichtmast wordt nu definitief verplaatst. De heer Sassen wil proberen om een budget beschikbaar te krijgen voor een aantal zaken als tegenprestatie voor het vele vrijwilligerswerk. De waterpartij zal worden nagekeken nadat het volleybaltournooi heeft plaatsgevonden. Bij de Watermolen is een pad aangelegd van de hoek Watermoienstraat-Randenrade naar de Watermolen. Er is nog geen nieuws over de groenvoorziening Kloosterstraat-Asselberghsstraat. De gemeente heeft nog geen geld hiervoor. De dorpsraad bekijkt mogelijkheden vanuit het leefbaarheidsbudget. Vanuit de commissie Maatschappelijke Diensten wordt het volgende toegelicht: Volgende week is er een bijeenkomst voor het omwonendencomité van de TBS. Deze bijeenkomst betreft een toelichting op het veiligheidsonderzoek. 12. Rondvraag De vraag wordt gesteld of het verlichtingsplan buitengebied gecombineerd kan worden met de aanleq van riolering. Deze suggestie wordt doorgegeven aan de gemeente. De gele streep op de Vlasakker is inmiddels getrokken. Er zijn geen bijzonderheden vanuit het actiecomité TBS. Aangegeven wordt dat de commissie die met het veiligheidsonderzoek bezig is, voldoende sterk moet zijn. De heer van Soest dankt de dorpsraad voor haar bijdrage van 250 voor de festiviteit Aostrum 2000 op herhaling. De voorzitter van de dorpsraad wordt uitgenodigd voor een openingswoord. Het verplaatsen van bloembakken zal vermeden worden. 13. Sluiting De voorzitter sluit om ongeveer 21.45 uur de vergadering en dankt alle aanwezigen voor hun inbreng. Vera Janssen, notulist m- tf: begrafenis en crematie onderneming laterotraat 25 •5801 AT Venray telefoon 0478 55 01 50 Venrays«\ve$ i04 5961 AJ H telefoon 077 398 70 99 or st Wf/ zijn en nacht bereikbaar onder telcloonnr 0478 550150

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 5