Vief Dorpen Festival FlKS-rvMOIKAFEI Kontaktadres: Huub Moorrees Goetzenhof 2 5807 CC Oostrum Tel. 0478-511165 OOSTRUM Op zondag 5 oktober organiseren wij in samenwerking met blaaskapellen uit vijf dorpen t.w. Leunen, Oirlo, Ysselsteyn, Overloon en uiteraard Oostrum een groots opgezet muziekfeest het: Dit muziekspektakel vindt plaats in de feesttent te Leunen. Wij starten deze dag om 11.00 uur met een gezamelijke brunch, waarna alle blaaskapellen een optreden zullen verzorgen. Aan iedere kapel is gevraagd een speciaal programma in te studeren met op net eind eeri spectaculair hoogtepunt. Wij zullen een publieksjury benoemen om aan het einde van deze dag te bepalen welke kapel het beste in zijn opzet is geslaagd. Verder zullen er de hele middag ruimschoots activiteiten georganiseerd worden voor de kinderen. Zo zal er o.a. geschminckt worden en is er een knutselhoek waar bijvoorbeeld papieren rnuziekinstrumentjes gemaakt kunnen worden. De entree is voor deze dag gratis. Deelname aan de brunch is ook mogelijk. De kosten voor deelname aan de brunch zijn voor volwassenen 11,-- p.p. en voor kinderen van 4 tot. 12 jaar 7,- p.p.. Opgeven kan bij Huub Moorrees Goetzenhof 2 tel. 0478-511165 voor 25 september. De verschuldigde kosten bij opgave te voldoen. Alle reden dus om deze dag vrij te houden en er een gezellig dagje uit van te maken dicht bij huis. Dit mag je niet missen, geef je dus snel op voor de brunch op het Vief Dorpen Festival in de grote feesttent te Leunen. Tot op zondag 5 oktober allemaal. Groetjes van De Eikenhofkapel. Dames van de O.V.B.. Opening seizoen: dinsdag 23 september 2003. Attentie, indien u zich nog niet opgegeven heeft voor deze avond bestaat hiervoor nog de gelegenheid. Datum: dinsdag 23 september Aanvang: 20:00 uur Locatie: Gemeenschapshuis te Oostrum Mevrouw T. Jenner uit Blitterswijck zal deze avond verzorgen. U krijgt een 5 tal hapjes aangeboden. Wi| vragen voor deze avond een eigen bijdrage van 3.- Graag met gepast geld betalen op deze avond. U kunt zich hiervoor opgeven tot en met maandag 8 september bij: Tiny Cornelissen Tel:580332 Annie Voesten Tel.588851 P S Er volgt geen bericht meer in de weekbladen over deze avond. Het Bestuur

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 17