TIEF •y Eten bij de Gilde-opleidingen in Venlo Datum: dinsdag 16 september 2003 Vertrek: 17.15 uur verzamelen bij de Rabobank Oostrum Kosten: €12.50 p.p. We worden tussen 17.45 en 18.00 uur verwacht bij de Gilde-opleidingen (Laaghuissingel 4) te Venlo. Daar wordt ons in het L'entree restaurant een 4 gangendiner geserveerd. Om 17.15 uur vertrekken we gezamenlijk vanaf de Rabobank in Oostrum. U kunt zich opgeven t/m zondag 7 september a.s. bij Mila Rijs, tel: 583564. Geef tevens aan Mila door of u kunt rijden. U kunt ook een briefje bij haar in de bus doen (Randenrade 5). Zaterdag 13 september bloemenactie van de Aostrumse Zangkompeneej Het is reeds een traditie en dat willen wij wei zo houden. Op zaterdag voor de Aostrumse kermis is de jaarlijkse rondgang. Een bloemetje van de Aostrumse Zangkompeneej brengt het zonnetje in huis. En dat wilt u toch niet missen, TC Oostrum De tennislessen zijn inmiddels beëindigd. Op veier verzoek start dit najaar een vervolg. Kristel is bereid gevonden om op dinsdagavond het lesgeven te vervolgen. Indien er zich genoeg enthousiaste deelnemers voor de lessen aanmelden gaan meteen in de eerste week van september de lessen van start. Ook voor de senioren is er gelegenheid om tennisles te volgen. Dit zal dan na de jeugd plaatsvinden. Wij denken hierbij aan een 5-tal lessen. Voor evt. info junioren Henny van Dijck 580160, senioren Ton Clephas 510536. Aanmelden kan ook bij bovenstaande bestuursleden. Hallo jongelui. Op maandag 20 oktober organiseren Leunen en Oostrum samen het herfsttoernooi. Een gedeelte speelt in Leunen het andere gedeelte in Oostrum. De deelnemende dorpen zijn: Leunen, Veulen, Heide, Ysselsteyn, Merselo, Oirlo. Castenray, Swolgen en Oostrum. Omdat het herfsttoernooi dit jaar mede in Oostrum wordt gehouden, zouden wij het zeer op prijs stellen wanneer zich een groot aantal jeugdleden zou aanmelden. Opgave alleen per koppel. Indien je mee wilt doen, lever dan onderstaand strookje en 1,25 Euro per deelnemer in voor uiterlijk 7 oktober bij: Henny van Dijck Kloosterstraat 15 Naam: Naam: Adres: Adres. Leeftijd: Leeftijd Aan iedere deelnemer wordt na afloop een herinnering uitgereikt. Limburg j Zi vrouwennetwerk

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 9