Gezinsmis: De vakantie is voorbij, we gaan weer naar school! Zaterdag 13 september bloemenactie van de Aostrumse Zangkompeneej. Het is reeds een traditie en dat willen wij wel zo houden. Op zaterdag voor de Aostrumse kermis is de jaarlijkse rondgang. Een bloemetje van de Aostrumse Zangkompeneej brengt het zonnetje in huis. En dat wilt u toch niet missen. Volgende week dinsdag 2 september vindt om 9.00 uur in de ochtend de eerste gezinsmis van dit nieuwe schooljaar plaats. Hopelijk heeft iedereen een geslaagde vakantie achter de rug en kunnen we het schooljaar goed beginnen! Vanaf groep 4 mogen we alle kinderen, leerkrachten en onze nieuwe directeur Monique Heesbeen van harte welkom heten in onze kerk. Maar natuurlijk hopen we ook op belangstelling van de inwoners van Oostrum. Dus noteer deze gezinsmis op uw kalender, wat ons betreft graag tot ziens op dinsdag 2 september aanvang 9.00 uur! Met vriendelijke groet: Liedy Janssen namens de gezinsmis commissie. 2400 Deelnemers Senioren Sport Synthese weer actief.*' In de hele regio gaan in de eerste week van september alle groepen van Senioren Sport Synthese weer van start. Welke activiteiten dat zijn? Gemeente Meerlo-Wanssum Zwemmen, gymnastiek, internationaal dansen, Countryline en Beweeg Bewust Gemeente Venray Gymnastiek, internationaal dansen, countryline, energie en bewegen en sportief wandelen (start 18 september) Gemeente Horst aan de Maas Zwemmen, gymnastiek, internationaal dansen, countryline, stijldansen, yoga, Beweeg Bewust, fitness en tai chi. Regelmatig bewegen heeft een positief effect op de gezondheid. Het programma van Senioren Sport Synthese staat open voor deelnemers van om en nabij de 55 - plus. De oefeningen en tempo worden aangepast aan de leeftijd en mogelijkheden van de deelnemers 55-plus over het algemeen nog wat fanatieker dan de 70-plussers. Vaak stoppen mensen met sporten en bewegingsprogramma's naarmate ze ouder worden. Dat is jammer, want er zijn nog voldoende mogelijkheden voor 55 plussers om sportief actief te blijven. Dit kan bij een of meerdere activiteiten van Senioren Sport Synthese, welke zoveel als mogelijk ook bij u in de buurt worden georganiseerd, en/ of - ook - bij de diverse sportverenigingen in de regio. Gezellig Naast het feit dat u sportief bezig bent doet u ook, wellicht nieuwe of hernieuwde, contacten op met leeftijdsgenoten. De kans hierop is groot vanwege het feit dat de activiteiten wekelijks in groepsverband worden gehouden. Daar waar mogelijk wordt de gelegenheid geboden voor een gezellig samenzijn. Het kopje koffie na afloop is voor velen dan ook net zo belangrijk als het sportieve bewegingsuurtje zelf. "Gratis" kennismaking Het is mogelijk om kennis te maken met een van deze bewegingsactiviteiten door eens mee te gaan met een familielid, kennis, buurvrouw, buurman die al actief is bij een van deze groepen. Als u daarna besluit mee te doen wordt de betreffende termijn in rekening gebracht. Informatie Inlichtingen over de verschillende activiteiten zijn te verkrijgen bij Senioren Sport Synthese Postbus 5033, 5800 GA te Venray. Tel. 0478-517317 Email: unitvenray@synthese.nl

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 5