Hanneke van de Ven en Luciën Conjaerts Overigens, in september wordt er een nieuwe kaartjesautomaat geplaatst op station Venray, zodat reizigers daar minder tijd in de rij verliezen. Ik vertrouw erop dat ik u hiermee voldoende geïnformeerd heb, en wil u vragen of u inmiddels het Oostrums Weekblad of via andere kanalen de bewoners van Oostrum kunt berichten. In september/oktober herhalen de machinisten en conducteurs hun folderactie op station Venray. Misschien is het leuk als we dan een ontmoeting tussen de Dorpsraad, NS en ProRail arrangeren, zodat we onze ervaringen kunnen uitwisselen. Ik neem hiervoor tegen die tijd contact met u op. Met vriendelijke groet, Mevr. drs. MNA Rouweier, communicatieadviseur ONDERHOUD BLAASINSTRUMENTEN In week 34 (laatste week augustus) wordt onderhoud gepleegd op de instrumenten, instrumenten zijn tijdig voor de 1e repetitie op 1 september terug. Instrumenten inleveren op vrijdag 22 augustus tussen 18.30 3n 19.30u. bij het gemeenschapshuis. Diegenen die dan op vakantie zijn worden verzocht een collega te vragen het instrument in te leveren. Agenda september: 1 sept. Aanvang repetities 6/7 sept.Kamp jeugdleden 17 sept. Repetitie orkest i.p.v. kermismaandag 20 sept. Generale repetitie voor Heythuysen 21 sept. Beoordelingsconcert Heythuysen 22 sept. Geen repetitie orkest 23 sept. Repetitie orkest in Maaspoort Venio 28 sept. Repetitiedag orkest Meer informatie: www.aostrum.nl onder verenigingen TC Oostrum De tennislessen zijn inmiddels beëindigd. Op veler verzoek start dit najaar een vervolg. Kristel is bereid gevonden om op dinsdagavond het lesgeven te vervolgen. Indien er zich genoeg enthousiaste deelnemers voor de lessen aanmelden gaan meteen in de eerste week van september de lessen van start. Ook voor de senioren is er gelegenheid om tennisles te volgen. Dit zal dan na de jeugd plaatsvinden. Wij denken hierbij aan een 5-tal lessen. Voor eventuele info junioren Henny van Dijck 580160, senioren Ton Clephas 510536 Aanmelden kan ook bij bovenstaande bestuursleden. v trouwen op 29 augustus 2003 om 11.00 uur in "het Theehuis", St.Odapark in Venray. De kerkelijke inzegening is om 12.30 uur in de O.L.Vrouwekerk te Oostrum. Ons adres is St.Franciscuslaan 41, 5802 DA Venray HARMONIE5 OOSTRUM QCKZWUH* V

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 3