SOUWCONSULT Dromendenkendurven, doen BEDPLASSEN? SAMEN LOSSEN WE DAT WEL OP Dit pad voigend realiseert menig Nederlander een eigen huis dat past bij de behoeften van het gezin en de financiële mogelijkheden. Maar dit pad kent voor de onervaren opdrachtgever vele valkuilen, ledereen die het traject van bouwen of verbouwen al een keer doorlopen heeft kan daar over meepraten. Daadkrachtige hulp van een betrouwbare, bekwame en onafhankelijke adviseur tijdens de voorbereidingsfase en de uitvoering zou veel tijd, geld en ergernis bespaard hebben. Onze werkwijze is het concreet maken van verwachtingen door een goede vertaling van de eisen en wensen van de klant naar de toe te passen techniek en vormingeving binnen het kader van de financiële mogelijkheden. Het begeleiden van het bouwkundig proces door informatie - uitwisseling tussen alle betrokken partijen over alle aspecten van samenwerking, als garantie voor het realiseren van verwachtingen. Is uw interesse gewekt, neem dan contact op voor een oriënterend gesprek waar wij graag meer vertellen over onze mogelijke bijdrage, de opbrengst en de kosten. Deze eerste stap zal de basis kunnen zijn voor het ontwikkeien van een vruchtbare samenwerking met een deskundige en onafhankelijke partner, die ervoor kan zorgen dat uw droom niet uitmondt in een nachtmerrie, maar omgezet wordt in een plezierige en betaalbare woonomgeving. VERSTEGEN BOUWCONSULT Piet Verstegen, Mgr.Geurtsstraat 10 5823 AD Maashees, tel. 0478-630559 www.bouwconsult.info info@bouwconsult.info Een cursus van Pluspakket Groene Kruis: Droog-bed-training Sinds jaar en dag is bedplassen een probleem voor zowel ouder als Naast het lichamelijke ongemak zijn er psychosociale en emotionele gevolgen. Het kan leiden tot een ernstige verstoring van het gezinsleven en een bedreiging vormen voor een goede persoonlijkheidsontwikkeling. Daarom heeft Pluspakket Groene Kruis de cursus Droog-bed-training ontwikkeld. Deze cursus start weer op 25 september 2003 in Venray. Van nachtelijk bedplassen ofwel enuresis nocturna kan worden gesproken als een kind dat ouder is dan zes jaar nog minimaal tweemaal per maand in bed plast. De cursus is dus bedoeld voor ouders van kinderen vanaf zeven jaar. Hierbij dienen medische oorzaken van het bedplassen te zijn uitgesloten en mag er geen sprake zijn van ernstige psychosociale problematiek. In vijf bijeenkomsten leren ouders hoe zij hun kind kunnen helpen om droog te worden met behulp van de piaswekker. Door de begeleiding in groepsverband aan te pakken wordt de ouders de kans geboden om ervaringen te delen. Leden van Pluspakket Groene Kruis betalen 39,50 (inclusief cursusboek). Niet-leden betalen 59,00 inclusief cursusboek. Een piaswekker is kosteloos te leen bij de meeste zorgverzekeraars. Als u meer wilt weten over deze cursus of u zich wilt aanmelden, dan kunt u telefonisch contact opnemen met Klantenservice Groene Kruis bereikbaar tijdens kantooruren via telefoonnummer (077) 320 95 95. Informeert u ook eens naar onze andere cursussen! Pluspakket Groene Kruis kind.

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 9