IN WEEK 32 VERSCHIJNT ER GEEN OOSTRUM'S WEEKBLAD NOBELNIEUWS De maand juni ligt al achter ons de competitie 2002-2003 is iang voorbij; verschillende spelers hebben er een diploma bij hè hè De maand juli is begonnen de vakantie komt eraan de blessures zijn genezen (hopelijk)De Spar wordt weer groen de zin in voetbal borrelt weer op!! We starten weer op zondag 27 juli!! We verwachten jullie die dag om 10.30 op het sportpark.. Om 11.00 starten we met de eerste training, gevolgd door een lunch. Na de middag staat er nog een training gepland, waarna een gezellige afsluiting in de kantine volgt. Het trainingsgedeelte eindigt om 15.30. leder lid van onze club is voor deze dag uitgenodigd! We hopen op een grote opkomst. Wij wensen iedereen een fijne vakantie en tot 27 juli Raadpleeg te allen allen tijde het publicatiebord In het weekend van 5 en 6 juli is Milou Berghmans met haar pony Mareine op concours geweest in Grubbenvorst. Daar behaalde zij in de klassen CD M2 169 punten wat goed was voor een 3e plaats. Op 12 en 13 juli heeft de rijvereniging van Oostrum een concours georganiseerd in Meerlo. Alle deelnemers mochten twee proeven rijden. Onze eigen amazones waren natuurlijk ook weer van de partij, en zij hebben heel erg goed hun best gedaan. Op zaterdag hebben de pony's gereden, Klinte de Rijck behaalde met haar eerste proef een 3e prijs met 164 punten en met de tweede proef een 1e prijs met 176 punten. Julliët Willems behaalde met de eerste proef 155 punten en met de tweede proef 158 punten. Melanie Wilmsen werd met de eerste en tweede proef 5® met 163 en 164 punten. Jeanine Huijbers nam deel met twee pony's. Met haar pony Loeraye behaalde ze met beide proeven een 1e prijs met 168 en 176 punten. Met haar pony Kelsey behaalde ze met de eerste proef 149 punten en met de tweede proef 150 punten. Jolein Coopmans behaalde met haar eerste proef een T plaats met 157 punten en met de tweede proef een 4S plaats met 163 punten. Christel van Dijck startte met Selly in de klasse DM1 en behaalde daar met de eerste proef een 2® prijs met 170 punten. Ook heeft ze daarmee het Rabobanktalentenpakket gewonnen. Met de tweede proef behaalde ze ook een 2e prijs met 147 punten. Bij deze willen wij iedereen bedanken voor hun inzet wat het afgelopen weekend tot een geslaagd concours heeft gemaakt. i.v.m. eventuele wijzigingen Inleveren Kopij voor V.V. Oostrum: Jeugd Tiily Rutten, Van Broekhuizenstraat 29, Oostrum. Senioren Edwin Broeren, Randenrade 54, Oostrum. Overige Henri Kessels. Sourkterdiik 6. Oostrum. V.V. Oostrum Bedankt! NOBEL

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 5