Kindervakantiewerk gaat opjacht naar Piraten!!! Humanitas ook tijdens de zomer actief in Venray ATTENTIE ATTENTIE In verband met PINKSTEREN, de KOPIJ voor plaatsing in week 24 graag inleveren voor vrijdag 5 Juni 1.9.00 uur. t Al enkele maanden is de organisatie van het Kindervakantiewerk Venray weer volop bezig, ledereen is hard aan het werk om er ook ditjaar weer voor te zorgen dat de kinderen een spannende week te wachten staat. Ditjaar zal de Kindervakantiewerk week plaatsvinden van 21 tot en met 25juli en is het thema Piraten. Zo zijn er dus allerlei leuke activiteiten die met piraten te maken hebben. Ook zullen de kinderen zelf mogen knutselen, is er een lekker actieve sportdag en gaan we met z'n allen naar de film. Natuurlijk eindigt de week weer heel speciaal!. Blijft dus niet thuis zitten en ga met ons mee en beleefde mooiste tijd van je vakantie. In de week van 12 mei krijgen de kinderen van groep 3 tot en met 7 van de Venrayse basisscholen het informatieboekje met aanmeldingsformulier op school uitgedeeld. Ook kun je zelf kijken op www. kvw- venray. nl. De aanmeldingsform ulieren kun je bij de school weer inleveren. Inschrijven is mogelijk tot uiterlijk 21 mei. Kindervakantiewerk ook di tjaar weer op zoek naar leiding. Leiding geven kan vanaf 15 jaar, maar iedereen kan helpen. A lie hulp is welkom, ook als je maar één of meerdere dagen kan helpen. Voor meer informatie is kindervakantiewerk bereikbaar (tussen 18. 00 en 19. 00 uur) op telefoon nr. 04 78-58468 7. De zon schijnt, tijd voor iets nieuws. Misschien ais vrijwilliger bij Humanitas. Voor een nieuw op te zetten afdeling zoekt vrijwllligersvereniging Humanitas kartrekkers. Er liggen plarmen klaar voor kindervakantiekampen, lotgenotengroepen rouw en verlies, een bezoekersgroep in de gevangenis en de Burendag 2004. De afdeling Venray staat in de startblokken, maar om het echte startsein te kunnen geven zoekt Humanitas actieve bestuursleden. Het gaat om mensen die van aanpakken houden en taken op zich willen nemen als: fondswerving, werkplannen opstellen, vrijwilligers zoeken en het enthousiast uitdragen van de visie van Humanitas. Humanitas is cericht op samenlevinesopbouw met in heel Nederland meer dan 10.000 vrijwilligers verdeeld over 80 afdelingen. Het contact van mens tot mens vonnt de leidraad in haar werk. De dienstverlening van Humanitas kenmerkt zich door wederzijds respect, gelijkwaardigheid en wederkerigheid. Op 19 mei om 19.30 uur vindt er een inforinatleavond plaats in café zaal De Evenaar Merseloseweg 96 te Venray. Deze avond staat open voor alle belangstellenden. De bezoeker krijgen uitleg over de activiteiten van Humanitas en over wat het besturen inhoudt. De koffie staat klaar. Geïnteresseerden kunnen meer infonnatie krijgen bij Humanitas district zuid, telefoon 040-2130711 of via de website: www.humanitas.nl Bedankt voor uw medewerking lf.8kaatie *e»ray ®-®*

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 19