1 MINISTRATEN VOETBALTOERNOOI 2003 OP ZONDAG 1 JUNI MEEDOEN IS BELANGRIJKER DAN WINNEN! Opgaveformulier Gaarne nodigen wij u uit om deel te nemen aan het mini-stratenvoetbaltoernooi dat dit jaar gehouden wordt op zondag 1 juni. De eerste wedstrijden beginnen om 11:00 uur en de laatste wedstrijden eindigen ongeveer om 17:00 uur. Het mini-stratentoernooi zal net als andere jaren op kleine veldjes gespeeld worden waardoor minder geoefende spelers zonder problemen mee kunnen doen. Het aantal spelers per team blijft ongewijzigd, namelijk 4 veldspelers en één doelverdediger. ledereen die woonachtig is in Oostrum en 15 jaar (op 1 juni) of ouder is kan meedoen. Ook de leden van V.V.O., die buiten Oostrum wonen en ouder zijn dan 15 jaar kunnen zich opgeven. Voor deelname aan dit toernooi kunt u het opgaveformulier invullen en inleveren op het adres volgens onderstaand overzicht. Aanmelden kan tot zondag 18 mei! Voorvragen: Sjef Claessens Kogeldistel 16, 5803 HM Venray, tel: 0478-589156 email: siefcl@home.nl Naam Leeftijd Adres - Naam Leeftijd Adres Naam Leeftijd Adres Geeft (Geven) zich op voor het minivoetbalstratentoernooi 2003 Aanmelden bij Adres Aanmeldgebied Ger Swinkeis v Broekhuizenstr. 9 Van Broekhuizenstr tot speelveld Hatendonckstr Valkenkampstr Jan Reijnders Oosterthienweg 16 Oosterthienweg Peter van Abswoude Herenpasweg 2 Herenpasweg Witte Vrouwenstr Geeststraat Geert Willems V Broekhuizenstr. 63 Van Broekhuizenstraat Jos Custers Geysterseweg 23 Geysterseweg Peter van den Burgt Kloosterstr. 16 Kloosterstraat Hoefslag Ghünenbeek Erik van Leenderd Vlasakker 2 Vlasakker Mgr. Hanssenstr Asselberghstr. Dick Janssen Gildestraat 26 Gildestraat Watermolenstr. Rob Jeucken Binnenhof 5 Binnenhof Goetzenhof Ton van Kessel Jofferspas 22 Jofferspas Math Gommans Buitenhof 22 Buitenhof Jan Verheijen Randenrade 30 Randenrade herenhuizen en vanaf watermolen Edwin Broeren Randenrade 54 Randenrade vanaf hoefslag tot herenhuizen Jules Kreutz Westerthienweg 17 Stationsweg viaduct tot spoor Westerthienweg Berry Oudenhoven Stationsweg 132 Stationsweg stationszijde de Hulst Wim Linders Oirioseweg 2 Wanssumseweg Oirioseweg Sparrendreef Buskesven Wien Staaks Rosmolenweg 5 Boshuizen

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 11