ZATERDAG 3 MEI: OOSTRUMSE HOUTZAAGKAMPIOENSCHAPPEN Uitslagen; Korfbalvereniging Oostrum Aanstaande zaterdag, 3 mei, organiseert de Eikenhofkapel uit Oostrum in samenwerking met Café Zaal Back in Time voor de vijfde keer de Oostrumse Houtzaagkampioenschappen. De combinatie van blaasmuziek en houtzaagwedstrijden voor teams maakte van de vorige vier edities een geweldig spektakel. Als het aan de organisatie ligt zal dit ook dit jaar weer gebeuren. Jaarlijks strijden tussen de 20 en 30 teams, onder grote publieke belangstelling, om de eerste plaatsen. Ook teams van buiten Oostrum zijn van de partij. Zo zullen de winnaars van vorig jaar, een team uit het Veulen, dit jaar hun titel weer komen verdedigen. Dat houtzagen niet alleen mannenwerk is laten ook de damesteams zien. Direct na de loting om 20.30 uur zullen de zaagwedstrijden beginnen. Een team bestaat uit 5 personen: 2 zagers, 2 helpers en een teamcoach. Op 2 zaagbokken worden de voorrondes afgewerkt. De 8 snelste teams gaan verder naar de volgende ronde. Daarna blijven er 4 teams over die gaan zagen om de snelste tijd. Om 20.30 uur zal De Eikenhofkapel uit Oostrum de avond openen. Zij staan garant voor een afwisselend programma. De kapel is opgericht in 1972 door leden van Harmonie Sub Matris Tutela uit Oostrum. Zij bestaat momenteel uit 18 leden en staat onder leiding van Sraar Kessels. Vanaf 22.00 uur zal blaaskapel De Notenbalkers uit Gassei het podium betreden. Deze kapel bestaat uit een twintigtal muzikanten en staat garant voor een zinvolle portie muzikaal geweld. Dit jaar in juli vieren zij hun 25 jarig bestaan. Zij verzorgden al vele optredens, zelfs in het buitenland. Zo traden zij reeds op in Duitsland Oostenrijk en zelfs aan de Spaanse Costa Brava. De avond zal als vanouds gepresenteerd worden door Peter van Els. Op zijn eigen ludieke wijze weet hij het publiek, de zaagteams en de muzikanten te bespelen, om zodoende een fijne sfeer te laten ontstaan. Evenals andere jaren zullen de pullen bier en de braadworsten ook nu niet ontbreken. De organiserende Eikenhofkapel hoopt op deze avond vele bezoekers te mogen begroeten om er samen een schitterend feest van te kunnen maken. Uiteraard is de toegang tot deze avond geheel gratis. Voor informatie kunt U contact opnemen metHerman Vermeulen, tel. 0478-510852 Tot ziens op zaterdag 3 mei Welpen; Oostrum-Peelkorf 0-0 Oostrum-SVOC 3-0 speelster van de week Britt. Aspiranten; MKV- Oostrum 2-6 Maud,Lissanne2,Linda,Anne2 Programma 07-05 Midweek; De Eendracht-Oostrum aanvang 20.00

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 11