Stichting Dorpsraad Oostrum R.K. Parochie O.L. Vrouw Geboorte, Oostrum. OOSTRUMSE VERENIGINGEN 326 jaargang nr. 14 3 april 2003 Sluitingstermijn in te leveren kopij: Maandagavond 18.00 uur. Redactieadres: A. Linskens, Buitenhof 13, 5807 BW Oostrum. Tel. 550566. E-mailadres: oostrumsweekblad@planet.nl Rabobank: 12.81.44.912 Abonnement: 9,- per jaar Bezorging: "Periodiek", tel. 582877. Randenrade 50, 5807 BM Oostrum tel. (0478) 584114 e-mail: dorpsraadOostrum@hotmail.com internet, www.aostrum.nl Rabobank Venray Meerlo-Wanssum: 14.00.01.689 Betreft: stimulering Limburgs vrijwilligerswerk Gedeputeerde Staten hebben in de zogenoemde vijfde en zesde tranche regeling stimulering Limburgs vrijwilligerswerk reeds aan 107 initiatieven een bijdrage toegekend, in de meeste gevallen 1.250,--. Met deze toekenning zijn er sinds het instellen van deze regeling al meer dan 400 subsidies toegekend. Het gaat hier om een enorme variëteit aan activiteiten van vrijwilligers. Zo zijn er subsidies voor koren, cursussen voor ouderen, voor jubileumactiviteiten, voor jeugdcarnaval, voor scoutingclubs, voor een wereldwinkel, voor diverse Zonnebloemevenementen en anderszins. Kortom een doorsnede van het scala aan activiteiten waarvoor vrijwilligers zich inspannen in Limburg. Voor meer informatie, kunt u contact opnemen met M.Bremers, Cultuur en Sociale Ontwikkeling, tel. 043-3897593 (mah.bremers@prviimburq.nl) Vastenaktie Zoals elk jaar starten we ook dit jaar weer onze vastenaktie. Zoals afgesproken is de aktie dit jaar weer ten bate van het werk van Truus Lemmens in Pakistan. In 2004 zullen we meedoen met de aktie van het bisdom om relatie te onderhouden met de algemene kerkelijke lijn. In 2005 zal de aktie weer voor Truus Lemmens zijn. Zo wisselen we elk jaar af en kunnen dan beide akties ondersteunen. Met het Oostrums weekblad zullen de enveloppen met de editie van 10 april bij U bezorgd worden.Ook dit jaar zullen de leden van de carnavalsvereniging de enveloppen weer bij U ophalen en wel tussen 14 en 19 april.(paaszaterdag). Omdat niet alle mensen geabonneerd zijn op het Oostrums weekblad zullen niet alle mensen een envelop ontvangen. Om dit enigszins te ondervangen zullen de leden van de carnavalsvereniging enkele reserve-enveloppen bij zich hebben en die aanbieden aan hen die er nog geen ontvangen hebben Ik maak van deze gelegenheid gebruik om de leden van de carnavalsvereniging hartelijk te danken voor hun inzet. Ik zou ze willen vragen of ze enkele reserve-enveloppen op de pastorie willen komen ophalen. Ik beveel de aktie zeer in Uw milddadigheid aan. Ik wens U nog een gezegende vastentijd onder het motto:"Laat Pakistan niet in de steek. Uw pastoor, - P. Hoedemaeckers. OOSTRUM's KBLAD

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 1