Vrijdag 18 april 2003 rond 18:00 uur KINDERKOOR GEZINSMIS. 9. Bijzonderheden Doopsel,rouw-,trouw- en jubileumdiensten worden niet in rekening gebracht, indien voldaan is aan de minimum kerkbijdrage in de twee voorgaande jaren. Wanneer de gemiddelde kerkbijdrage over de twee voorgaande jaren beneden de minimale bijdrage ligt, wordt de feitelijk ontvangen bijdrage in mindering gebracht op het verschuldigde bedrag. Een trouwpaar, ai dan niet in onze parochie wonende, komt voor de vrijstellingsregeling in aanmerking, indien de ouder conform vastgestelde norm deelneemt aan de kerkbiidraae in Oostrum. 3 Indien een van de ouder, niet in onze parochie woont en niet deelneemt aan de kerkbijdrage van onze parochie, doch de andere ouder wel, dan geldt voor het in onze parochie wonende trouwpaar de vastgestelde twee-jaren-regeling. Aan deelnemers van de kerkbijdrage, bij de parochie van O.L. Vrouw Geboorte te Oostrum wordt op het tarief voor het vestigen van het eerste grafrecht, een korting verleend ter grootte van 'de kerkbijdrage over de laatste vier jaren voorafgaande aan het overlijden. De minimale kosten voor 2003 blijven echter. 300 00 Het kerkbestuur O.L. Vrouw Geboorte Oostrum. Januari 2003. Hallo jongens en meisjes. We zijn al enkele weken volop aan het repeteren voor de gezinsmis van zaterdag 12 april. Zoals jullie al weten vieren we dan Palmpasen. doen d6 96ZinSmiS gaan we n°9 Palmstokken maken, dit wil ik graag op woensdag 9 april met jullie gaan Hou die woensdagmiddag in ieder geval vrij, in zover als dat mogelijk is. Nadere informatie volgt. Tot morgen, 15.15 uur in de leefkuil van de school. Groetjes Liedy. Om U alvast op de hoogte te stellen, zaterdag 12 april vieren we de vijfde gezinsmis van dit schooljaar. In dit weekend wat vooraf gaat aan de Goede week, vieren we Palmpasen. We zouden het erg op prijs stellen wanneer er kinderen zijn die plannen hebben om naar deze gezinsmis te komen, dit doen in gezelschap van een Palmpasen stok. Zo wordt het nog meer een echte Palmpasen viering Hopelijk tot ziens op 12 april in de gezinsviering van 19.00 uur. Met vriendelijke groet, Liedy Janssen namens de gezinsmiscommissie Korfbalvereniging Oostrum Het is alweer tijd om het Paasfeest voor te bereiden. Wij verkopen op Goede Vrijdag PLANTJES, huis aan huis. Helpt u onze vereniging ook?

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 7