ATTENTIE ATTENTIE In verband met PASEN, de KOPIJ voor plaatsing in week 17 graag inleveren voor vrijdag 18 April 19.00 uur inleveren. De Collecte Nationaal Reumafonds heeft 679,18 opgebracht. Hartelijk dank aan alle gulle gevers, vooral de dames collectanten van ZIJACTIEF Koop uw PAASPLANTJE aan de deur, u doet er ook ons een groot plezier mee. Bloemenactie 18 april 2003, rond 18:00 uur Korfbalvereniging Oostrum Sportieve/gezellige dames gezocht die op zondag of woensdag met ons willen korfballen. Wij zijn twee gezellige korfbalteams die versterking zoeken!! We hebben een zondag-team dat één keer per week traint en op zondag wedstrijden speelt. Daarnaast is er een midweek-team dat op woensdag traint of een wedstrijd speelt. Je hoeft geen ervaren korfbalster te zijn, een beetje balgevoel is mooi meegenomen. Interesse?? Je kunt vrijblijvend komen trainen om kennis te maken (op dit moment trainen we op dinsdagavond van 19.30-21.00 uur), maar je kunt natuurlijk ook naar een wedstrijd komen kijken. Je zult zien dat korfballen niet moeilijk is, maar wel zorgt voor veel sportiviteit, conditie en gezelligheid!!! Heb je vragen, neem dan contact met ons op of bel Marion van Dijk (tel. 515403). Graag tot op het korfbalveld! Nicole, Yvon, Kim, Helga, Annet, Marieke, Tielke, Dessy, Mieke, Lizanne, Vera, Heidi, Moniek, Marcia, Petra, Sanne, Irene, Jacqueline, Inge, May, Veronique en Marion. Bedankt voor uw medewerking Wanneer is de feestavond? De zonaag fit beginnen? Vind jij de zondag ook zo saai? Het «ijkt heel moeilijk maar het koml allemaal goed! Hou jc van sporten in teamverband?

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 15