Heren en dames voetballers, Het bestuur is voornemens te starten met de "ELF ballen actie" in samenwerking met het voetbalmaandblad Elf. Zij sponsoren onze club met Elf trainingsballen, 300,00 aan materiaal én Masita wedstrijdballen. In ruil daarvoor mogen zij onze leden éénmalig telefonisch benaderen met een uniek aanbod op het voetbalmaandblad Elf, waar sinds kort de gratis bijlage "Goal" aan toegevoegd is met o.a. de Kidskrant. Hoe meer succes Elf hiermee heeft, hoe meer ballen onze club ontvangt. Wil je ondanks het unieke aanbod van Elf liever niet gebeld worden, laat het ons dan even weten. Als je dit voor 23 maart doet, krijg je geen telefoontje van Elf. Bel naar het secretariaat; Henri Kessels, 0478-589072 of mail; nenrikessels@freeler.nl. Raadpleeg te allen tijde het publicatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen. Korfbalvereniging Oostrum Uitslag; Midweek dames; Oostrum - Roka 7-4 Irene, Inge, Heidi 2, Petra. Zoals waarschijnlijk al genoteerd in Uw agenda. De algemene ledenvergadering vindt dinsdag 25 maart 2003 plaats, aanvang 20:00 uur, in onze kantine. Hierbij wordt U van harte uitgenodigd om aanwezig te zijn. Na de pauze zal er een gastspreker zijn, met een heel belangrijk onderwerp. Verder staan er alweer leden te popelen om deel te nemen aan het racket wisselen. Startdatum; vanaf week 12, elke woensdag. Tennislessen, m.i.v. vrijdag 11/04/2003 starten wij weer met tennislessen, zowel voor junioren als senioren. Aanvang jeugd 17:30 uur. Cristel Gielen zal deze lessen verzorgen. Zij is in het bezit van alle vereiste papieren en heeft enorm veel zin om te starten. Opgave hiervoor bij Ton Clephas tel. 510536 of Henny van Dijck tel. 580160- Lentetoernooi 2003 Hallo jongelui, Op donderdag 1 mei wordt het lentetoernooi gehouden in Ysselsteyn en Horst-America. De deelnemende dorpen zijn: Leunen, Veulen, Heide, Ysselsteyn, Merselo, Oirlo, Castenray, Swolgen, Horst-America en Oostrum. Opgave is alleen mogelijk per koppel. Aan iedere deelnemer wordt na afloop een herinnering uitgereikt. Hebben jullie zin om mee te doen, vul dan snel dit onderstaande strookje in plus 1 euro 25 per deelnemer. Inleveren voor 10 april bij: Henny van Dijck, Kloosterstraat 15 TCO Volop actief Naam:.. Adres:.. Leeftijd: Naam:. Adres: Leeftijd: «S "A"

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 17